Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Перегляд нормативів щодо якості повітря, може збільшити тривалість життя людини

Нове дослідження американських вчених надає повні докази причинно-наслідкового зв'язку тривалого впливу забрудненого повітря на передчасну смертність. Навіть незначний перегляд нормативів щодо якості повітря, може істотно скоротити ранню смертність та збільшити середню тривалість життя людини, пише Eco Technology.

 

У своєму дослідженні вчені з Гарвардського університету порівняли медичні дані 68,5 мільйона літніх американців за останні 16 років їх життя. З огляду на супутні фактори, такі як масу тіла, расу, куріння, соціальний статус, дохід та рівень освіти, вони зіставили місце проживання людей з даними про забруднення повітря, зібраними в різних точках США. «Наше нове дослідження містить найбільший в історії набір даних про літніх американців.

Ми використовували кілька аналітичних методів, включаючи статистичні методи причинно-наслідкового зв'язку щоб показати, що стандарти концентрації ТЧ2,5, які діють у США, недостатні та повинні бути знижені. Це забезпечить захист вразливих груп населення, таких як літні люди», – розповів співавтор дослідження доктор Сяо Ву. Йдеться про вплив дрібнодисперсних твердих частинок діаметром 2,5 мікрона або менше (ТЧ2,5), які циркулюють в повітрі великих міст головним чином через промислові та автомобільні викиди. Вчені виявили, що рівень забрудненості повітря навіть в межах поточних стандартів (до 12 мкг/м3) був пов'язаний з підвищеним рівнем смертності у літніх людей. Автори також виявили, що щорічне зниження забруднення ТЧ2,5 до 10 мкг/м3, як і рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), призведе до зниження ризику передчасної смертності на 6-7%.

Вчені підрахували, що якщо таку практику запровадити на території США, то це врятує понад 143 тисячі життів протягом десяти років. Адже тривалий вплив дрібнодисперсних частинок негативно впливає на здоров'я людини, провокуючи респіраторні, онкологічні та серцево-судинні захворювання.Нагадаємо, що недавнє дослідження вчених з Університетського коледжу Лондона показало, що дрібнодисперсні частинки не тільки безпосередньо шкодять здоров'ю, а й негативно впливають на психіку людини. Забруднене повітря підвищує ризик суїциду та сприяє виникненню депресивного стану.

AddThis Social Bookmark Button