Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Міжнародне співтовариство має проявляти повагу до всіх народів і всього живого на планеті

Світ знаходиться в кризі; міжнародне співтовариство поки не може повернутися до стану, який раніше вважався «нормальним»; настав час конкретних і сміливих рішень, заснованих на принципах сталого розвитку. Такі основні тези виступу Генерального секретаря ООН Антоніу Гутерріша на засіданні Політичного форуму з проблем сталого розвитку, пишуть Новости ООН.


«У нашій повсякденній роботі ми постійно вирішували безліч проблем: це неприпустимо високий рівень бідності, швидко погіршується кліматична ситуація на планеті, гендерна нерівність і величезні діри у фінансуванні соціальних програм, – сказав Генеральний секретар ООН. – Сьогодні ми зіткнулися з ще однією глобальною проблемою. Серйозність кризи, викликаної пандемією COVID-19, повинна бути зрозуміла всім».
Згідно з даними, які навів у ході свого виступу Антоніу Гутерріш, за час пандемії коронавірусом заразилися більше 12 мільйонів чоловік. 550 тисяч хворих померли. У другому кварталі поточного року було втрачено економічний потенціал, еквівалентний існуванню приблизно 400 мільйонів робочих місць. У світі спостерігається найрізкіше зниження доходів на душу населення з 1870 року. Від 70 до 100 мільйонів чоловік незабаром можуть опинитися в крайній убогості. До кінця року близько 265 мільйонів чоловік, швидше за все, зіткнуться з гострою нестачею продовольства – це вдвічі більше, ніж було до кризи.
«У той момент, коли нам відчайдушно потрібно зробити рішучий ривок вперед, COVID-19 може відкинути нас назад на роки і навіть десятиліття, а багатьом країнам доведеться мати справу з величезними фінансовими проблемами і економічним спадом.
Антоніу Гутерріш закликав ефективно використовувати Політичний форум, щоб в повній мірі проаналізувати наслідки кризи для міжнародної спільноти і приділити особливу увагу тим країнам, які вже зараз мають обмежені економічні ресурси.
Голова ЕКОСОР Мона Джул в своєму виступі на форумі була змушена визнати, що програма по досягненню Цілей сталого розвитку в існуючих умовах не може бути реалізована до 2030 як було заплановано. «Пандемія COVID-19 різко відкинула нас назад, – сказала вона. – Багато експертів заявляють про те, що нинішня криза може підштовхнути десятки мільйонів людей до крайньої убогості і голоду. Найбільшому ризику зараз піддаються найбідніші, соціально і економічно вразливі жителі планети. Щоб не допустити сповзання в убогість цілих регіонів, необхідно всіма силами зміцнювати глобальну співпрацю».
Голова Генеральної Асамблеї Тіджані Мухаммад-Банді закликав все міжнародне співтовариство об'єднатися, щоб подолати виниклі труднощі. «Якщо ми не будемо діяти спільно і проявляти повагу до всіх народів і всього живого на планеті, людство в умовах численних криз просто не виживе», – підкреслив він. У цьому контексті Голова Генасамблеї детально зупинився на необхідності дотримуватися прав людини, забезпечувати всіх людей соціальним захистом, а також вкладати кошти в освіту, охорону здоров'я і розвиток інфраструктурних проектів.
Прем'єр-міністр Фінляндії, яка виступила на форумі, в своїй промові висловила вдячність Генеральному секретарю ООН за його рішучість і послідовність «в останні неспокійні місяці».
«Генеральний секретар весь цей час залишався голосом розуму, спокою і ясності, – сказала Санна Марін. – Зараз, в рік 75-річчя ООН, Організація Об'єднаних Націй потребує подібного лідера, мабуть, більше, ніж будь-коли. Порядок денний на період до 2030 року, Паризька хартія по клімату і Конвенція про біологічне різноманіття повинні служити основними інструментами для забезпечення стійкого відновлення світової економіки».

AddThis Social Bookmark Button