Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПРЕЗИДЕНТУ

Шановний, Володимире Олександровичу!

Пріоритетами діяльності Міжнародної громадської організації «Рада з екологічної безпеки» є сприяння екологічному оздоровленню нашої країни, формування екологічної культури та етики, розвиток екологічного та соціального потенціалу українців, захист законних екологічних та соціальних інтересів громадян.

У тих складних умовах, серед яких Україна виборює свою економічну незалежність, дбати про майбутнє наш святий обов’язок – це напряму стосується відношення держави до своїх ресурсів, як людських так і природних.

 

На сьогоднішній день завдячуючи непрофесійній діяльності в галузі екологічної безпеки, яка здійснюється останнім часом Урядом та підпорядкованими йому Міністерством екології та природних ресурсів, Державною екологічною інспекцією, Державним агентством лісових ресурсів наша держава може стати територією з невідворотними екологічними проблемами.

Неодноразові зловживання, які викривали співробітники Служби безпеки України, Нацполіції під процесуальним керівництвом Генпрокуратури, у вищезгаданих державних структурах, свідчать про халатну байдужість чиновників, які відповідають за політику держави у напрямку екологічної безпеки.

На підставі даних фінансового аудиту Державної аудиторської служби з 01.01.2015 до 31.12.2017 Мінекології отримує на виконання бюджетних програм щорічно близько 0,7% (5 млрд грн) розхідної частини державного бюджету України (в том числі 0,8 млрд грн безпосередньо на апарат міністерства).

Під час аудиту встановлено ряд негативних факторів таких як перешкоджання належному виконанню завдань за бюджетною програмою "Збереження природно-заповідного фонду", куди в 2016-2017 роках спрямовано 435,6 млн грн. та інші.

Навіть статус світової спадщини ЮНЕСКО не захищає українські Карпати від вирубки пралісів, чим саботується Закон від 23.05.2017 N 2063-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони лісів відповідно до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат" де чітко вказано, що «Праліси, квазіпраліси та природні ліси є національною природною спадщиною України. З метою охорони та збереження пралісів, квазіпраліси та природних лісів у них забороняються всі види рубок, у тому числі санітарні, рубки формування і оздоровлення лісів».

Праліси - це унікальні залишки природних корінних лісів, які ще не встигли вирубати. Україна - одна з небагатьох країн, де праліси ще залишилися, і вони розташовані на території Карпат. Ці ліси ніколи не чули звуки бензопили. У них все росте і живе за законами дикої природи. Там сформований власний природний світ. Від найменшої травинки і пташки до карпатських ведмедя і рисі. Будучи стійкими до хвороби, вони сформували в Карпатах каркас екологічної безпеки. Вони більш стійкі до вітровалів, могутніше стримують воду, ґрунт, запобігають селевим потокам. Пилки браконьєрів вбивають не дерева, а цілий світ.

Праліси рубають досить активно. Величезні ділянки лісу в Карпатах оголюються, і це сприяє катастрофічного збільшення паводків. Ті площі, які ідентифікували в Карпатах, в межах до 80 тис. га, те, що показали наші дослідження ще в 2014 році, то за останні 4 роки саме пралісу, який категорично не можна вирубувати, знищили близько 10 тис. гектарів.

Зважаючи на важливість вирішення проблем у сфері екологічної безпеки та уникнення у подальшому від негативних наслідків непрофесійної діяльності профільних дерслужбовців пропоную Вам відповідно до ст.89 Конституції України, глав 78(ч.1п.27) та 87 Регламенту Верховної Ради України створити Тимчасову слідчу комісію за для перевірки ефективності діяльності Міністерства екології та природних ресурсів, Державної екологічної інспекція, Державного агентства лісових ресурсів в період 2014-2019 років.

Голова

Міжнародної громадської організації

«Рада з екологічної безпеки» Сергій Орєхов

AddThis Social Bookmark Button