Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Частка сонячної і вітрової енергії в світовому енергобалансі за останні п’ять років подвоїлася

Декарбонізація електромережі посилилася цього року завдяки карантину та економічній стагнації, спричиненій пандемією. Частка енергії вітру і сонця в глобальному енергобалансі за останні п'ять років збільшилася вдвічі. Це, як повідомляє Bloomberg, допоможе в боротьбі з глобальним потеплінням, обмежуючи негативні наслідки виробництва енергії з викопних джерел.

 

Згідно з аналізом американської екологічної групи Ember, в першому півріччі 2020 року на відновлювальні джерела енергії (ВДЕ) доводилося майже 10% потужностей в більшості частин світу.

Ця декарбонізація електромережі посилилася в цьому році, оскільки карантинні заходи і економічна стагнація, спричинені коронавірусом, привели до зниження попиту на електроенергію в цілому, що дозволило ВДЕ взяти на себе додаткове лідерство в боротьбі за частку в світовому енергетичному балансі.

Ember проаналізувала виробництво електроенергії в 48 країнах, на які припадає 83% світової генерації. Дані показують, що вітрова та сонячна енергія збільшили свою частку на 14% в першій половині 2020 року порівняно з тим же періодом минулого року, в той час як світовий попит впав на 3% через вплив COVID-19.

У звіті вказано, що виробництво електроенергії на вугільних електростанціях продовжує знижуватися, в основному в країнах Західної Європи, де існує сувора політика, спрямована на припинення цього типу генерації.

Між тим Китай як і раніше використовує вугілля для вироблення 62% енергії в порівнянні з 68% п'ять років тому. При цьому частка відновлюваних джерел енергії в країні зростає до 10%. За даними експертів, на частку Китаю припадає близько 54% світового видобутку вугілля в порівнянні з 44% в 2015 році.

Аналітики вважають, що зростання ВДЕ навряд чи буде відбуватися такими темпами, які необхідні світу для досягнення своїх кліматичних цілей до середини століття, оскільки вугілля як і раніше є основним джерелом енергії в багатьох країнах світу.

За даними Ember, до 2030 року споживання вугілля має скоротитися приблизно на 79% в порівнянні з рівнем минулого, що свідчить про щорічне зниження на 13% протягом наступного десятиліття.

AddThis Social Bookmark Button