Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Глава ООН закликав домагатися повної декарбонізації світової економіки

Міжнародне співтовариство може і повинно досягти повної декарбонізації світової економіки вже до 2050 року. Про це заявив Генеральний секретар Антоніу Гутерріш, виступаючи на третьому щорічному економічному форумі Блумберга. Глава ООН запропонував активніше вводити податок на викиди вуглецю, а також відмовитися від видобутку вугілля і скасувати субсидії на викопне паливо. Він зазначив, що сьогодні більшість країн світу оголосили про намір досягти нульових викидів до 2050-го року, пишуть Новости ООН.

«Нещодавно ми почули обнадійливі заяви. Європейський союз, Японія і Республіка Корея, а також ще понад 110 країн зобов'язалися стати вуглецево-нейтральними вже до 2050 року. Китай заявив, що зробить це до 2060 року», – сказав Антоніу Гутерріш.

Генсек запропонував знизити податки з доходів населення, а брати більше податків з тих, хто засмічує парниковими газами атмосферу. «Вуглець повинен мати ціну. Час субсидій на викопне паливо пройшов. Ми повинні поступово відмовитися і від вугілля», – зазначив Гутерріш.

Він вважає, що мета досягнення вуглецевої нейтральності повинна бути інтегрована в усі економічні та податкові стратегії. Це дозволить домогтися перетворень в промисловості, сільському господарстві, транспорті та в енергетичному секторі.

«Вуглецева нейтральність», або «нульовий вуглець» означає, що обсяг викидів вуглекислого газу не повинен перевищувати його обсягів, що поглинаються океанами і лісами. Нагадавши про сьогоднішні виклики і проблеми, Гутерріш закликав вирішувати їх спільними зусиллями.

Вуглець повинен мати ціну. Час субсидій на викопне паливо пройшло

«Світ зіткнувся зараз з кризою в галузі охорони здоров'я, з економічною катастрофою і з надзвичайною кліматичної ситуацією. ООН зосередила всі свої зусилля на порятунок життів, на запобіганні передачі вірусу і пом'якшення наслідків COVID-19. Ми виступаємо за здійснення масштабного пакету заходів з порятунку найбільш вразливих людей і країн. Ми добиваємося припинення вогню у всесвітньому масштабі і боремося з дезінформацією», – підкреслив глава ООН.

Він вважає, що сьогодні всім необхідно винести урок з пандемії і боротися з усіма проблемами одночасно, в тому числі з соціальною нерівністю. Як сказав Гутерріш, нинішня пандемія показала, що в умовах надзвичайної ситуації людство може мислити і діяти масштабно, а значить потрібно дотримуватися таких принципів, долаючи й інші кризи.

«Ми всі зараз зосереджені на боротьбі з пандемією і це правильно. Але, долаючи одну кризу, у нас є можливість знайти вихід і з інших», – сказав глава ООН.

AddThis Social Bookmark Button