Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Відбулося робоче засідання співробітників центрального штабу «Зеленої планети»

19 вересня поточного року відбулося робоче засідання співробітників центрального штабу «Зеленої планети», керівників обласних штабів та їх заступників, мажоритарних кандидатів, а також керівників обласних осередків Селянської партії, яка підтримує українську партію «Зелена планета» на парламентських виборах.

Сергій Орєхов на початку зустрічі привітав усіх присутніх та звернувся до них зі словами про важливість реалізації програмних цілей партії щодо вирішення екологічних проблем та захисту прав споживачів на якісні товари, послуги і умови життя.

 

«Лише у конструктивному діалозі ми зможемо обмінятися думками щодо наших спільних планів, аби зробити їх ще більш ефективними і зручними для реалізації як у центрі, так і на місцях, а також налагодити процес активної взаємодії з керівниками осередків Селянської партії на місцях», - наголосив лідер партії.

Він підкреслив: «Коли виникають з боку наших громадян якісь питання, коли вони звертаються до вас з проханням вирішити їх проблеми, завжди пам’ятайте, що ми – партія, яка не виголошує порожніх гасел, ми завжди підтверджуємо реальними вчинками всі наші наміри й програмні цілі».

На сьогодні відроджені обласні партійні осередки та розгорнуті штаби в обласних центрах, містах та районах. Йде активне залучення прихильників до лав партії – тільки за останній місяць прийнято біля 220 тис. членів партії «Зелена планета».

Але резервів ще багато.

«Ваша робота, шановні присутні, повинна бути спрямована на поліпшення добробуту наших громадян. Але не популістськими обіцянками та шоу-програмами, які лише нервують людей, а діями, конкретними діями. Кожен з вас є представником конкретної області, і ви повинні ретельно відстежувати та вивчати специфіку екологічних проблем вашої області, оперативно і швидко реагувати на екологічні загрози, що виникають. Для всіх повинно стати прикладом швидке реагування київського осередку «Зеленої планети» на жахливий вчинок безвідповідальних, недобросовісних виробників, який стався нещодавно у Київській області у селі Гореничі. Наші активісти власноруч прибирали могильник із куриних відходів, які просто були звалені на поле. Жахливий, але дуже повчальний приклад, тому, що ціль нашої з вами роботи – це насамперед оперативні дії задля покращення навколишнього середовища, яке, в свою чергу, веде до покращення здоров’я нації в цілому», - зазначив заступник лідера партії «Зелена планета» Валерій Цибух.

Попереду величезна робота по розбудові партії, особливо щодо створення первинних осередків. Сергій Орєхов наголошував, що участь у парламентських виборах – це не розважальний або комерційний захід. Це складна напружена праця, яка пов’язана з оперативним подоланням проблем, що виникають. Відомо: хто хоче вирішити питання, шукає можливості, той, хто не хоче – вишукує виправдання.

Лідер «Селянської партії» Зеновій Холоднюк, у своїй промові до присутніх зазначив, що члени його однієї з найстаріших українських партій повністю розділяють та підтримують програмні засади партії «Зелена планета» і будуть й надалі тісно співпрацювати задля загальної перемоги та найшвидшого досягнення зазначених цілей.

На сам кінець лідер «Зеленої планети» подякував всім присутнім за працю, терплячість й розуміння. Побажав міцного здоров’я, рішучості і наснаги в благородній справі.

 Quenton Nelson Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button