Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

28 січня Першому космонавту незалежної України, Герою України Леоніду Костянтиновичу Каденюку мало б виповнитися 70 років

28 січня Першому космонавту незалежної України, Герою України Леоніду Костянтиновичу Каденюку мало б виповнитися 70 років, але нажаль 31 січня буде вже три роки, як перестало битися його серце… У свої 67 років Леонід Костянтинович ще був сповнений творчих задумів, енергії, надії знову побувати у космосі. Незадовго до смерті він отримав запрошення стати членом екіпажу місії на приватну космічну станцію в 2021році. Та нажаль не судилося…

36 років знадобилося хлопчику з буковинського села, щоб здійснити свою мрію про політ у космос. Завдяки Леоніду Каденюку на навколоземній орбіті вперше пролунав гімн незалежної України, був розгорнутий національний прапор, там побував «Кобзар» Тараса Шевченка. Незважаючи на належні почесті і світову популярність, Леонід Каденюк залишався простою, щирою, дуже скромною та порядною людиною. Він допомагав людям, як міг, але робив це спокійно, без розголосу, уникаючи оприлюднення.

«Я в житті не зробив жодного вчинку, за який мені було соромно». І Леонід Костянтинович Каденюк, вимовляючи ці слова, був щирий. І значить, своє життя він прожив недаремно, залишившись в пам'яті сучасників чесною та порядною людиною, а не тільки символом досягнень української космічної програми.

Леонід Каденюк – людина, яка була для Міжнародної громадської організації «Рада з екологічної безпеки» - практично рідною. Впродовж багатьох років він тісно співпрацював з нашою організацією, активно сприяв вирішенню питань розвитку екологічної сфери в Україні, а після смерті отримав звання Назавжди Почесного Голови Міжнародної громадської організації «Рада з екологічної безпеки».

5 грудня 2020 року - у 23-тю річницю повернення Леоніда Каденюка з космосу на Землю на шатлі «Колумбія», на Байковому кладовищі, за сприянням Міжнародної громадської організації «Рада з екологічної безпеки», Українського Молодіжного Аерокосмічного Об’єднання «Сузір’я» та Українського аерокосмічного товариства, при підтримці Президента України, був відкритий пам'ятник легендарному українському космонавту, Герою України Леоніду Каденюку, щоб люди змогли прийти і вшанувати його пам'ять.

З часів польоту Леоніда Каденюка в космос у Україні не було таких великих проривів в аерокосмічній галузі. Україна повинна робити все, щоб відновити цю галузь, а без таких людей, як Леонід Каденюк, це неможливо. І вони не можуть з'явитися просто так – бо потрібно шанувати історію.

Дуже важливо і потрібно, щоб ми шанували пам’ять про великих людей нашої сучасності та передавали знання про них нашим нащадкам!

Пишаємося! Пам'ятаємо! Сумуємо…

AddThis Social Bookmark Button