Науковці, які входять до ГО «Рада з екологічної безпеки» зробили доповідь на базі досліджень багатьох видів тварин
Науковці, які входять до ГО «Рада з екологічної безпеки», разом зі своїми колегами з 59 країн світу зробили об’ємну доповідь на базі досліджень щодо 16 704 популяцій, представлених у 4000 видів тварин. Аналізуючи ці дослідження висновок приголомшує. Фахівці стурбовані загрозливими темпами знищення дикої природи тобто середовищем проживання тварин, яка впливає на якість води та повітря, за для зростаючого споживання ресурсів.
« Ми сліпо йдемо до краю прірви» - заявив виконавчий директор WWF з питань науки Майк Барретт, коментуючи цю доповідь.
Спеціалісти встановили, що сильніше за всіх постраждали тварини у Південній та Центральній Америках, де популяція хребетних тварин скоротилася на 89%. Основною причиною цього є вирубка тропічних лісів – кожні два місяця знищується частина лісу, яка дорівнює розмірам з Лондон ( більш ніж 1,5 тис.км.кв).
За останні 50 років людина знищила 70% світових лісів та 25%всіх видів птахів.
Щорічно хімічна промисловість випускає більше 100 млн. тон 70 000 різних органічних з’єднань та добавляє біля 1000 нових речовин. І тільки малу частину встигають досконало перевірити на безпеку для людини і довкілля.
«Ми перше покоління, яке знає, що знищує планету і останнє, яке здатне щось зробити з цим» - додала виконавчий директор WWF в Великобританиї Таня Стил.