Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

25 березня - День служби безпеки України!

Шановні співробітники та ветерани Служби безпеки України!

Хочу привітати Вас, членів Ваших родин та близьких, а разом з Вами і всю країну з Днем СБУ та черговою річницею прийняття Закону України «Про Службу безпеки України». Сьогодні всі співробітники відомства на передовій боротьби за українську державність. Кожен з Вас, прийшовши у національну спецслужбу, зробив свій життєвий вибір і виявив готовність присвятити кожну мить життя служінню своєму Народові та Державі. Героїчні дії співробітників Служби капітана Геннадія Біліченка, полковника Олександра Хараберюша та ще тисяч співробітників відомства разом з вояками, іншими спецслужбами, добровольчим рухом зупинили агресію сусідньої держави. 29-ма співробітниками СБУ поповнилися Небесна Служба, ще понад півтори сотні зазнали поранень у ході спецоперацій та бойових дій.

 

Користуючись нагодою хочу від себе особисто подякувати усім Вам, членам Ваших родин та близьким за Ваш подвиг, за готовність до тієї самопожертви, яку всі Ви здійснили, аби кожен з нас міг вільно жити у незалежній Україні.

Творчий колектив Наукового проекту «Світові традиції державного управління» разом з Генералом Василем Грицаком та Радою з екологічної безпеки підготували книгу «Національна служба в українському державотворенні», присвятивши її всім Героям Служби, які першими приймали на себе удар, не ховаючись за спини Побратимів. Це наша данина шани ВАМ усім.

Разом з тим, висловимо свою підтримку і розуміння потреби реформування СБУ, зберігши при цьому потужний кадровий та організаційно-структурний потенціал. Кожна річниця це можливість підвести підсумки, переосмислити стратегічні завдання, оптимізувати механізми їхньої реалізації у різних сферах національної безпеки України: контррозвідувальній, антитерористичній, захисті критичної інфраструктури, боротьбі з корупцією у вищих ешелонах влади, захисті основ національної державності та протидії підривним кібератакам та гібридно-інформаційній війні. Лише за 2020 рік за різними напрямами відкрито 2614 кримінальних проваджень, виявлено та знешкоджено схрони зі зброєю, контрабандні схеми, зловживання з боку держпосадовців.

Водночас, наголосимо на нагальності посилення духовно-світоглядного наповнення роботи з особовим складом, вивчення та популяризації національних витоків Служби безпеки України, починаючи з протидії чужинським вивідувачам на наших теренах ще у праісторичні часи, козацьких спецслужб, безпекових підрозділів доби визвольних змагань 1917-1921 років, Служби безпеки ОУН.

Тому дякую і творчому колективу книги «Національна спецслужба в українському державотворенні» та Наукової серії «Світові традиції державного управління», які вже доклалися до вивчення та популяризації історії СБУ і продовжують повертати Службі її національне коріння.

Честь і шана співробітникам СБУ, які жертовно поклали свої життя на вівтар боротьби за українську державність, відновлення територіальної цілісності та державного суверенітету України та тим, які продовжують нести щоденну варту на захисті національної безпеки!

Слава Україні!

25 березня 2021 р.

Почесний Голова НР Наукової серії

«Світові традиції державного управління»,

Голова Ради з екологічної безпеки Сергій Орєхов

 
AddThis Social Bookmark Button