Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Про добробут і здоров’я хмельничан дбатиме «Зелена планета»

У Хмельницькому віднедавна діє осередок політичної партії «Зелена планета». На черговій сесії міської ради було оголошено про створення фракції «Зелена планета», до якої увійшла у повному складі депутатська група «За добробут хмельничан». Про це повідомив депутат міськради, один із ініціаторів політичного об’єднання Валерій Буяновський.

За словами Валерія Костянтиновича, в основу створення фракції лягла нагальна необхідність у альтернативному ідеологічному напрямі в Хмельницькій міськраді. Причому новостворена фракція не буде учасником політичного протиборства між Об’єднаною опозицією та партією влади, яке, певним чином, паралізує діяльність ради і відчутно заважає тим депутатам, котрі не займаються політикою на «професійній основі», а орієнтовані на діяльність в господарській площині. Сьогодні фактично в кожній депутатській групі існує конструктивний прошарок людей, метою котрих є розвиток Хмельницького, добробут його жителів та забезпечення гідних умов їх життя. На цьому наголосив депутат міськради. «Наша фракція буде об’єднанням людей, які втомилися від політичної ворожнечі та бажають займатися безпосереднім виконанням прямих наказів виборців, – заявив Валерій Буяновський. – Ідеологія політичної партії «Зелена планета» співпадає із побажаннями та запитами наших виборців, а також із духом та принципами депутатської групи «За добробут хмельничан». Адже екологія навколишнього середовища, захист прав споживачів та популяризація здорового способу життя є основою добробуту громадян».

Члени новоствореної депутатської фракції запевнили, що їх увага та сили будуть спрямовані на вирішення певних стратегічних питань, котрі є сьогодні актуальними для мешканців обласного центру. Зокрема, мова йде про «доведення до пуття» таких об’єктів як міський полігон твердих побутових відходів, узбережжя річок Плоска та Південний Буг, вулиць та дворів міста. А ще є одвічне питання із собаками…

«Колись члени депутатської групи виходили із фракції «Батьківщини», відразу заявили, що вони не братимуть участі у різноманітних політичних мітингах чи акціях, – каже Буяновський. – Створюючи партію, сподіваємося, що і преса, і населення перестануть, нарешті, приєднувати нас до тієї чи іншої політсили. Натомість ми свою господарську діяльність, яку здійснювали до цього часу, переводимо у площину ідеології: добробут городян, рівень та якість їхнього життя будуть основою усіх наших дій і ухвалених у міській раді рішень».

«Ми неодноразово заявляли, що не є політичною депутатською групою, – уточнила колега Валерія Буяновського Світлана Мельник. – Нас цікавило лише питання добробуту хмельничан, а добробут – це дуже багатогранне слово. Воно включає в себе не лише пріоритетні напрями екологічного, але й соціального, економічного добробуту. Наше єднання – навколо проблем довкілля та екології Хмельницького, що, з одного боку, відповідає запитам його мешканців, а, з іншого, надає нам як фракції «Зелена планета» можливість бути незалежними від інших політичних груп. У нас одна земля, одне місто та одне життя. Це є найбільшою цінністю».

Проте популістських гасел члени новоствореної фракції не проголошують. Вони не обіцяють, що вже завтра вирішать всі проблеми зі шкідливим виробництвом, неякісними товарами та послугами. «Ми займатимемося проблемами, які вже існують у нашому місті, – запевнив Олександр Кізляр. – Це і річка Плоска, на узбережжі якої скоро будуть вовки вити, і міське сміттєзвалище, яке у разі ігнорування за кілька років стане причиною екологічної катастрофи. Не менше проблем є в парку імені Чекмана. Адже парк, хоч і розвивається, та не

завжди у напряму покращення умов для відпочинку. Взяти хоча б елементарне – забезпечення відвідувачів туалетами: власники закладів, що діють на території парку, не поспішають їх відкривати».

Наостанок варто зауважити, що не варто плутати партію «Зелена планета» з іншими об’єднаннями, які проголошують екологічний напрямок як прерогативу у своїй роботі. «Зелена планета» працює за світовими стандартами, на її з’їздах, як правило, постійно присутні до трьох десятків іноземних делегацій.

Ангеліна Мовчан

 Jourdan Lewis Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button