Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Україна приєдналась до природоохоронної програми LIFE

Україна приєдналась до природоохоронної програми LIFE, в межах якої зможе отримати ресурси та фінансування для усунення довгострокових наслідків російської агресії, а також відновлення довкілля в цілому.
Відповідний документ підписали в Києві міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець та комісар ЄС з питань навколишнього середовища, океанів і рибальства Віргініюс Сінкявічюс.
«Сьогодні дуже визначальний день для всієї довкільної сфери нашої країни. Україна отримала від Європейського Союзу велику підтримку і колосальні можливості для відновлення природи - ми підписали угоду про участь у програмі LIFE. Це означає, що відтепер наша держава матиме відповідне фінансування для відновлення довкілля, якому нещадно завдає шкоди російська федерація», - зазначив український міністр.


За його словами, LIFE є єдиною програмою ЄС, яка присвячена виключно питанням збереження природи та кліматичних дій. За 30 років у її рамках успішно реалізовано понад 5600 проєктів у Євросоюзі та за його межами. Бюджет програми на 2021-2027 роки становить 5,43 млрд євро, що відповідає 0,48% загального бюджету ЄС.
Стрілець уточнив, що для України реалізація проєктів у рамках програми LIFE стане дієвим інструментом у сфері захисту довкілля та відновлення в післявоєнний час. Зокрема, наразі вже розглядається близько 15 ідей, які пов’язанні з відновленням річок, розвитком заповідного фонду, а також з очищенням територій, засмічених російськими загарбниками.
 «Із входженням до «сім’ї» LIFE, яка налічує 27 країн-учасників, ми можемо тепер використати частину її коштів для розвитку нашої довкільної сфери та закрити ті потреби, на які ми не могли витрачати бюджетні кошти у зв’язку із складним українським законодавством. російська агресія зробила для нас партнерство у рамках програми ще більш важливим і пріоритетним», - додав глава Міндовкілля.
Нині  вже підтверджено понад  260 випадки екоциду та виявлено близько 2 тисячі фактів знищення українського довкілля внаслідок військової агресії російської федерації.

AddThis Social Bookmark Button