Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Нам необхідні вибори, а не бої без правил

Партія «Зелена планета» підписала Меморандум про демократичні, справедливі вибори політичних партій з Черкаської облдержадміністрацією. Причина на це була. Комітет виборців України уже зафіксував 114 випадків порушень виборчого законодавства на Черкащині.

«Вибори повинні проводитись прозоро та демократично, – зазначив Олег Кононенко, заступник голови політичної партії «Зелена планета». – Україні необхідні вибори, а не бої без правил.

Саме ми, учасники виборчого процесу, повинні докласти максимум зусиль, щоб наші виборці мали змогу віддати свій голос за ту політичну партію, програма якої є їм близькою та зрозумілою», – додав О.Кононенко під час зустрічі з членами парії «Зелена планета» на Черкащині.

 

Серед основних пунктів Меморандуму:

– неухильно дотримуватися чинного законодавства та морально-етичних норм, що визначають демократичні стандарти організації та проведення виборів народних депутатів України;

– проводити конструктивну та толерантну виборчу кампанію. Організовувати дискусії щодо положень передвиборних програм. Максимально сприяти усвідомленому вибору громадян на основі вільної і відкритої конкуренції ідей і поглядів щодо майбутнього розвитку держави;

– будувати свою кампанію на основі поваги до гідності, політичних та громадянських прав опонентів, з дотриманням усіх демократичних процедур і законних норм. Не припускати погроз, залякувань чи підкупу виборців.

– активно протидіяти спробам фальсифікації результатів народного волевиявлення, повідомляти про такі факти правоохоронні органи та громадськість;

– підтримувати громадські об’єднання, які будуть забезпечувати суспільний контроль за перебігом виборчої кампанії;

– утримуватися від нечесних методів політичної боротьби, в тому числі від збору, фабрикування та поширення інформації, що принижує людську гідність та може завдати шкоди суспільній моралі, похитнути віру людей у чесну владу.

«Завдання влади – провести чесну виборчу кампанію. Ми виступаємо за прозорість виборчої кампанії й дотримання закону. Я звертаюся до вас сьогодні, щоб разом не допустити фальсифікації виборів», – наголосив Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної державної адміністрації.

Відмовився підписувати Меморандум перший секретар обкому Соціалістичної партії Олексій Малиновський. Представник партії «Громадянська позиція» заявив, що рішення про підписання документу партія має прийняти на політичній раді. Голова обласного виборчого штабу партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода» Едуард Леонов заявив, що його політична сила підпише документ тільки після внесення до нього змін. Керівництво обласної організації «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» прийняло рішення не брати участі у круглому столі – представляв партію тільки кандидат у народні депутати по мажоритарному виборчому округу Микола Булатецький.

Документ був підписаний 17 представниками обласних осередків різних політичних сил.

 Clark Harris Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button