Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Принцип бумерангу!

Планету все частіше охоплюють природні катаклізми, трапляються аномалії. Деякі країни знемагають від спеки, інші грузнуть під сніговими заметами чи йдуть під воду. Україна славиться своїм вигідним, зручним та безпечним географічним розташуванням. Однак, так було колись…

Сьогодні на зміну оспіваних ласкавих дощів усе частіше над нами проносяться шторми і буревії, а неймовірні раптові зливи призводять до спустошливих повеней. Останнім часом українці перестали дивуватися потрощеним паркам, вирваним з корінням деревам і повноводним рікам на вулицях міст. У гірських регіонах, зсуви ґрунту нищать цілі села, ріки зносять мости і хати, повені розливаються на десятки кілометрів.

На Західній Україні суттєво порушено природний баланс: вирубування лісу ведеться хаотично, нещадно, по-варварськи. У гірських річках зникли райдужна і струмкова форель, харіус, яких колись там було стільки, що ловили їх руками.

На Півдні та Сході країни, посуха та засуха – явища цілком буденні, плодючі українські чорноземи перетворюються там на пустку виснаженої, неродючої землі. А Херсонська область з такими темпами як зараз у майбутньому може перетворитися на пустелю.

У люті морози і в літню спеку у рукотворних морях Дніпровського каскаду ГЕС масово гине від задухи риба. Страшної рани природі завдало бездумне осушення зволожених земель Волині й Полісся. Екологи припускають, що перлина Волині – озеро Світязь – може зникнути. Колись голубий Дунай тепер справедливо називають стічною канавою Європи. Труби металургійних, хімічних, цементних та інших екологічно шкідливих підприємств викидають у повітря сотні мільйонів тонн отрути. А ще у нас є ядерні могильники, тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ та склади з отрутохімікатами.

Все це, плюс глобальне потепління на Планеті призводить до природних аномалій. Так, за вікнами жовтень, а у Києві квітнуть каштани, на Закарпатті - чорна горобина та сливи, у Харкові – яблуня, а у Запоріжжі та Дніпропетровську – вишня на пару з абрикосом. Природа «в шоці» від змін клімату. Тепер в України сніг випадає не під Новий рік, а ближче до 8 березня, морський сезон починається з липня і триває до кінця жовтня.

А це тому, що все у світі взаємопов’язане, все починається з малого, як-от: зірваний тендітний пролісок, зрубана смерека, кинуте до річки сміття чи клуби диму з заводу. Природа не може терпіти наруги над собою. Нам здається, що вона мовчить, бо не вміє говорити. Це ми глухі. Природа такими аномаліями, катаклізмами та стихійними лихами «віддячує» за все те, що ми чинимо з нею.

Досить! Прийшов час зупинитися, переоцінити зроблене, продумати кроки в майбутньому. Українська партія «Зелена планета» вже почала такі кроки. Лідер партії Сергій Орєхов підкреслює: «Шлях до розбудови щасливого, здорового та чистого майбутнього не легкий. Однак, об’єднавши зусилля, ми зможемо перемогти, зможемо досягти високих цілей. Сьогодні за ініціативи та підтримки «Зеленої планети» створено Всеукраїнську консультативну раду з екологічних проблем, число прибічників котрої зростає з кожним новим днем. Члени політичної сили та їх однодумці з різних куточків України конкретними вчинкам,справами та діями доводять, що подолати труднощі – реально, вирішити проблеми – можливо, подолати перешкоди – неодмінно вдасться. Українська партія «Зелена планета» відкрита для співпраці. Ми раді вітати сильних духу та волі українців, всіх тих хто разом з нами прагне боротися і йти до кінця. Впевнений - ми переможемо! »

 Bennie Logan Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button