Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Твій голос за партію „ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА” – вибір майбутнього для України!

Морально-етичні принципи існують в будь-якій іделогії та політиці. Інша справа – їх зміст. Коли декларується одна ідеологія, а практикується інша, коли декларується одна політика, а практикується інша, то перед нами класичний зразок політичної спекуляції. Для більшості українських партій важлива особиста перемога лідерів, а не мета, особисті амбіції, а не вирішення проблеми, служіння конкретній особистості  замість служіння ідеї. Нинішня кампанія з виборів до Верховної Ради України вчергове  переконує виборців у тому, що більшість партій, які беруть участь у виборах, ведуть боротьбу  за прихід до влади, не визначаючи в своїх програмах  вирішення проблем, котрі стосуються кожного з нас.

 

В українських реаліях стає очевидною необхідність формування принципово нової ідеології, яка б відображала  взаємозв’язок  і залежність між людиною і природою, між суспільством і природним середовищем, тобто такої ідеології, яка б вказувала шляхи подолання суперечностей між економічною та екологічною системами і забезпечувала вирішення проблем сталого розвитку.

Треба дивитися правді в вічі. Суспільство, зрозуміло, помітить реальні екологічні загрози, які нависли над Україною, і буде вносити корективи в розстановку політичних сил. Можна бути впевненим, що будуть домінувати в суспільстві ті політичні сили, які будуть розуміти необхідність  екологізацації суспільного виробництва та життя  вцілому. І перемагатиме той, хто пропонуватиме серйозну постановку екологічних проблем і намір щодо їх вирішення. Виборці, нарешті, повинні прозріти і взяти під свій контроль конструктивний рух до сталого розвитку. Цьому повинні сприяти і політики, і влада.

Українська партія „Зелена планета” на цих виборах  якраз репрезентує „зелену” ідею, яка має всі підстави стати загальнонаціональною ідеєю України в найближчому часі. Партія своїми  з-поміж інших головними завданнями вважає вирішення проблем екології, пропонуючи у своїй програмі:

• прийняття Екологічного Кодексу України;
• страхування об’єктів екологічного значення;
• впровадження державного та громадського контролю за шкідливими викидами;
• впорядкування територій забруднених сміттезвалищами;
• заборону на будівництво будь-яких промислових об’єктів на землях, що прилягають до морів, річок, озер, лісопаркових і заповідних комплексів;
• використання новітніх технологій для перероблення вуглеводнів, підвищення якості нафтопродуктів, що значно зменшить забруднення навколишнього середовища;
• розвиток екологічно чистих джерел енергії та енергозбереження;
• екологічний контроль води, повітря, якості продуктів;
• сприяння щодо створення єдиної європейської «Зеленої програми» по захисту людини і природи;
• розвиток сільського зеленого туризму.

Саме партія «Зелена планета» ініціювала створення Всеукраїнської громадської консультативної ради з екологічних проблем. Її очололив лідер партії Сергій Орєхов, який спільно з науковцями, представниками влади, політиками зробив перші кроки у напрямку узагальнення  на національному рівні екологічних проблем, які потребують негайного  втручання влади та громадськості. Адже сторонніх у цих питаннях не може бути. Усім відома зі ЗМІ ситуація в селі Гореничі Київської області, де було звалено 40 тонн відходів птахофабрики і ніхто не хотів брати на себе вину за екологічні наслідки. Саме завдяки партії  „Зелена планета” відходи були утилізовані й мешканці села  здобули спокій. Цей  приклад доводить, що йдучи на вибори, „Зелена планета” не приманює виборців обіцянками, а готова діяти в їх інтересах.

Нова ідеологія може перемогти, коли одним з ключових  її стержнів  буде сукупність принципів, які  утверджують пріоритет служіння ідеї. Її перемога також залежить від того, як  багато така ідеологія зможе зібрати під свої прапори тих, кому таке служіння є їх переконанням.

І те, що  партнером партії  „Зелена планета” на виборах стала Селянська партія України є доказом того. що ідеологія „Зеленої планети” набуває всезагальної підтримки.

Павло ХОЛОДНЮК,
кандидат у народні депутати України за виборчим округом №167,
висунутий партією „Зелена планета”
(Тернопільська область)

 Kalen Ballage Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button