Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

«Зеленій» енергії - «Зелене» світло

Альтернативним джерелам енергії в Україні – БУТИ!

4 жовтня поточного року Президент України Віктор Янукович на церемонії введення в експлуатацію Ботієвської вітроелектростанції ТОВ «ДТЕК» в Запорізькій області зазначив: «Розвиток альтернативної енергетики - це стратегія розвитку в цілому нашої енергетики…. Для нас такі кроки дуже важливі - і в цілому з точки зору модернізації нашої країни, і конкретно з точки зору розвитку альтернативних видів енергетики».

 

Під час заходу Президент України наголосив на важливості реалізації проекту будівництва Ботієвської вітряної електростанції для всієї країни. Адже реалізація таких проектів - це значний внесок у покращення стану довкілля в державі. «Ця електростанція не робить ніяких шкідливих викидів в атмосферу. Вона екологічно чиста» - підкреслив Віктор Янукович. Від тепер влада буде налаштована працювати над створенням мотивацій для інвесторів вкладати кошти в будівництво саме таких об’єктів.

Інформація про підтримку Главою держави розвитку альтернативних джерел енергії в країні надзвичайно радує членів української партії «Зелена планета». Лідер політичної сили Сергій Орєхов наголошує: «Енергоресурси дорожчають з кожним роком, а впровадження вітроелектростанцій дозволить значно понизити енергетичну залежність, а також внесе позитивні структурні зміни в економіку країни. Сьогодні все частіше найбільш прогресивні країни світу приділяють значну увагу вітряній енергетиці і

використанню альтернативних енергоресурсів. І наша держава, я певен, має стати в один ряд з цими країнам».

До кінця 2013 року, за умови роботи Ботієвської ВЕС на повну потужність, вона щорічно зможе генерувати в середньому 686 гектоват часу електроенергії, що дорівнює еквіваленту споживання 960 тис. сімей, тобто це буде достатньо щоб задовольнити потреби в електроенергетиці, наприклад, всіх мешканців м. Одеса.

ДОВІДКОВО.

Цікаво, що перша в світі вітроелектростанція була споруджена в Криму в 1931 році. Її потужність складала 110 кВт. Вона пропрацювала до 1941 року. Разом з цим широко використовувалися невеликі вітрогенератори, потужністю до декількох кіловат. Річне виробництво вітродвигунів потужністю до 5 кВт на Херсонському заводі сільськогосподарських машин досягало 2 тисяч в рік. Взагалі ж в 30-х роках розвитку вітроенергетики в Радянському Союзі приділялася значна увага, досліджувалися і розроблялися нові типи вітродвигунів. Але в 40-х роках навчилися використовувати атомну енергію, в 1954 році під Москвою була побудована перша в світі атомна електростанція, і в цій ейфорії нових можливостей про використання енергії вітру забули на 40 років.

В кінці 80-х років, в умовах після Чорнобильської катастрофи і одночасно наростаючої енергетичної кризи, зростає статус вітроенергетики в світі як екологічно чистого джерела енергії. В Радянському Союзі оновилися роботи над створенням ефективних вітрогенераторів потужністю 30, 60, 100, 250, 1000 і навіть 1500 кВт.

У 1986 році під Києвом була споруджена перша експериментальна ВЕС потужністю 160 кВт. У 90-х роках планувалося будівництво ряду вітроелектростанцій поблизу Ленінграда (25 мВт), в Казахстані (15 мВт), Криму (12,5 мВт), Дагестані (6 мВт), однак після розвалу СРСР ці плани не реалізувалися.

 

 Jordan Wilkins Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button