Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Маріуполь - зона екологічного лиха

За даними Донецького екологічного руху, отруйний смог над Маріуполем і пляжами Азовського моря спостерігається більшість днів у році.

У 2011 році було відзначено 188 днів, коли Маріупольська гідрометеообсерваторія не рекомендувала жителям виходити на вулицю через сильне забруднення повітря. 2012 року ситуація повторюється і набуває ще більш загрозливих показників.

 

Влітку цього року у Маріуполі погодні умови (спека та відсутність дощів) призвели до того, що городян було поінформовано без необхідності на вулицю не виходити і не відчиняти вікон. Суха безвітряна погода перетворила місто на зону екологічного лиха. Медики заявляють, що екологія у місті на порядок погіршилася і пацієнтів у місцевих лікарнях цього річ побільшало.

Металургійні комбінати гірничо-металургійного холдингу Метінвест, що розташовані у м. Маріуполь ? основні джерела забруднення повітря. З труб промислових гігантів щодня у повітря міста викидаються майже всі складові таблиці Менделєєва. За словами мешканців, внаслідок цього важко дихати і "сідає" голос. Також буденним явищем є головний біль,а упродовж дня декілька разів змінюється температура тіла, через що кидає то у жар, то у холод. За словами лікарів, хімічні елементи, що накопичуються у повітрі здатні накопичуватися й в організмі людини. Вони негативно впливають на дихальну систему, провокують перебої з тиском, викликають знесилення.

Однак, найгірше те, що жителі міста - в заручниках цих підприємств ? на двох заводах працює близько 100 тис. жителів міста. Хто ж буде виступати проти своїх роботодавців?

У місті оголошено попередження про настання несприятливих метеоумов (НМУ) високого забруднення повітря II ступеня. Інформація про це розміщена на сайті міського управління освіти з посиланням на дані відділу екології Маріупольської міської ради.

Українська партія «Зелена планета» знає, як виправити ситуацію, що склалася. Політична сила не виступає проти повного закриття заводів і адекватно сприймає ситуацію. Без цих підприємств на місто чекає цілковитий економічний крах. Члени партії, на чолі з її лідером Сергієм Орєховим вимагають посилити жорсткий контроль за діяльністю підприємств Маріуполя і суттєво підняти показники екологічних штрафів, тому що вони зараз є формальними. Також необхідно значно збільшити «екологічний податок» на заводи і 100 % його, ( а не 50%, як зараз,) залишати у місті для вирішення екологічних проблем.

Сергій Орєхов зазначає: «За підтримки виборців партії «Зелена планета» у виборах до Верховної Ради України 2012р. політична сила прикладе усі зусилля на покращення екологічної ситуації у місті та не допустить перетворення міста Маріуполя на зону екологічного лиха. Ми знаємо що робити! Ми допоможемо - кожному!» 

 

 Tom Johnson Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button