Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Азовське море та його «мешканці» на грані знищення

Азовське море щороку потерпає від замору риби. По всьому узбережжю влітку, починаючи з липня, хвилями щодоби викидає на берег кілька десятків тонн мертвої риби, в основному — славетного азовського бичка.

Від цього явища значно страждає місцева індустрія відпочинку - густий сморід відлякує курортників. Комунальні працівники намагаються оперативно зібрати та вивезти на звалища мертву рибу, а несвідомі громадяни - прагнуть заробити на цьому. Санітарні служби звісно попереджають туристів про небезпеку купівлі продукту, однак з приходом літа у лікарні черги шикуються…

 

За словами фахівців, безпосередньою причиною рибного замору є зниження вмісту кисню в морській воді до 3 міліграмів на літр, а це — нижче критичного рівня: аномальна літня спека + металургійні комбінати міста Маріуполя регулярно дошкуляють як місту, так і морю викидами шкідливих відходів.

Однак, море і рибу, відповідно, гублять не лише металургійні підприємства. Екологи звертають увагу: річки, що впадають в Азовське море, фактично перетворилися на каналізаційні колектори, що несуть безліч органіки. У більшості пансіонатів, що тягнуться вздовж берега на десятки кілометрів, досі відсутня централізована каналізація. Через брудні стоки у морі стрімко розмножуються сині водорості, які «з’їдають» життєво необхідний підводним мешканцям кисень... А коли літні зливи змивають із захаращених берегів тонни чорнозему та глини, риба гине у страшенних муках, бо мул забиває зябра, не даючи їй дихати.

Члени української партії «Зелена планета» переконані, що ситуація вимагає як найшвидшого втручання. Лідер партії Сергій Орєхов зі своїми соратниками мають на меті змінити стан речей і регулярно проводити комплекс заходів щодо усунення надзвичайного становища: створення мобільних групи, які постійно будуть проводити гідрохімічний контроль морської води, контроль її температурного та кисневого режимів, кількості вилучених біоресурсів під час проведення меліоративних заходів; запровадження жорстких методів щодо контролю підприємств, які скидають шкідливі речовини у морські глибини; здійснення заходів з унеможливлення потрапляння до Азовського моря і річок, що впадають і витікають з нього,- стічних, забруднених вод. 

 Robert Quinn Jersey
AddThis Social Bookmark Button