Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Україна та Об'єднані Арабські Емірати мають всі умови для продуктивної співпраці у галузі альтернативних джерел енергії

Україна та Об'єднані Арабські Емірати мають всі умови для продуктивної співпраці у галузі альтернативних джерел енергії та ядерної безпеки

За словами міністр закордонних справ України Костянтина Грищенко, який перебуває з офіційним візитом у ОАЕ, Україна сьогодні приділяє велику увагу альтернативній енергетиці і в рамках Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва активно співпрацює в галузі альтернативних джерел енергії. ОАЕ можуть долучитися до реалізації українських національних проектів, зокрема проекту «Енергія природи».

 

Національний проект "Енергія природи" передбачає створення "чистого" джерела з енергії вітру і сонця потужністю 2000 МВт, тому може стати гарною платформою для інвестиційної співпраці двох країн.

ОАЕ активно впроваджують великі й малі проекти з розвитку альтернативної енергетики, зокрема сонячної та вітряної, загальною потужністю понад 1 ГВт. Так, Дубай отримує 4,5 МВт електроенергії, що виробляється сонячними батареями.

У своє чергу, за словами фахівців, Україна має усі шанси до 2020 року збільшити частку електроенергії з відновлюваних джерел енергії у загальному енергобалансі до 12%. Крім того, з кожним наступним роком показник має значно зростати.

Та це ще не все. Україна найближчим часом буде готова запропонувати ОАЕ співпрацю і в галузі ядерної безпеки, поділившись унікальним досвідом.

Реалізація ядерної програми ОАЕ вартістю 20 млрд. доларів стартувала у 2008 році. Вона передбачає будівництво за 300 км від Абу-Дабі чотирьох енергоблоків потужністю 1,4 тис. мегават кожний. Зведення першого і другого енергоблоків розпочалося у липні 2012 року. Планується, що перший

реактор буде запущений у 2017 році, а до 2020 року мають запрацювати усі чотири. Після введення в експлуатацію перша еміратська АЕС покриватиме близько чверті потреб країни в електроенергії. Керівництво ОАЕ неодноразово підкреслювало, що зможе забезпечити повну безпеку своїх майбутніх ядерних об'єктів, а ядерна програма буде виключно мирною, прозорою і такою, що заснована на довірі міжнародної спільноти. Контроль над її реалізацією здійснюватимуть МАГАТЕ та кілька незалежних комісій. У МАГАТЕ підхід ОАЕ до реалізації власної ядерної програми називають «зразковим».

 Andrew Norwell Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button