Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

«Зелена планета» в Житомирі: Сергій Орехов розповів про шляхи вирішення екологічних проблем, а молодь влаштувала флеш-моб

9 жовтня до Житомира завітав лідер Української партії «Зелена планета» Сергій Орехов. Під час зустрічі з журналістами він розповів про основні напрямки діяльності партії в галузі покращення екологічної ситуації в Україні та наголосив на необхідності термінового вирішення низки актуальних питань.

 

«Наша партія не на словах, в на ділі взялася за вирішення ряду важливих екологічних проблем. Сьогодні в нашому активі чимало практичних кроків, направлених на покращення навколишнього середовища. Щодо вирішення стратегічних питань, то головними нашими пріоритетами є питання питної води, озеленення населених пунктів, ліквідації звалищ твердих побутових відходів та, безумовно, захист законних прав споживачів», - зазначив лідер Української партії «Зелена планета».

Сергій Орехов також відмітив, що «Зелена планета» - єдина політична сила, яка сьогодні переймається питаннями екологічного характеру. У той час як інші партії роздають обіцянки, прагнучи влади, команда «Зеленої планети» працює над практичним вирішенням важливих завдань, розробляє проекти, пов’язані з екологічною безпекою, і, не чекаючи виборів, втілює їх у життя.

«За ініціативи «Зеленої планети» два тижні тому була створена Всеукраїнська консультативна рада з екологічних проблем України, в яку увійшли провідні науковці, академіки, доктори наук, ректори вузів, громадські діячі. Ми не думаємо про вибори, а вже працюємо. Зокрема, за нашої ініціативи уже розроблений та прийнятий законопроект про органічні продукти. Крім того, ми вже розробили три законопроекти екологічного спрямування, які вже зареєстровані Верховною радою», - повідомив Сергій Орехов.

Лідер Української партії «Зелена планета» розповів і про конкретні напрямки діяльності, які безпосередньо стосуються покращення екологічної ситуації на Житомирщині.

 

 

 

«Обласним штабом політичної партії «Зелена планета» розроблений чіткий перелік першочергових завдань на Житомирщині. Це питання покращення питної води, питання очисних споруд та очищення стоків. Адже більшість водойм Житомирщини нині сильно забруднені, близько 20% водогінних мереж не відповідають санітарним нормам та перебувають в аварійному стані, третина перевірених епідеміологами криниць наповнена водою, непридатною для використання. Важливим питанням на Житомирщині залишається питання кар’єрів, які не пройшли рекультивацію і несуть небезпеку для місцевого населення», - зазначив Сергій Орехов і акцентував увагу на важливості вирішення питань радіаційно забруднених земель.

«В результаті Чорнобильської аварії радіаційне забруднення охопило 9,8 тис. кв. км території Житомирської області. Ці землі потребують не лише детального обстеження та постійного наукового спостереження, а й значних капіталовкладень, адже на них і досі проживають люди, працюють школи та дитячі садки», - зазначив Сергій Орехов.

Крім вирішення глобальних питань, активісти «Зеленої планети» постійно проводять різноманітні акції. Зокрема, напередодні був проведений всеукраїнський конкурс дитячого малюнку, кращі роботи якого увійшли до збірки «Чистий погляд на рідну землю». Саме цю книгу лідер «Зеленої планети» Сергій Орехов презентував у Житомирі 9 жовтня.

«Дивлячись на ці чудові малюнки, з’являється надія на краще майбутнє. У нас є гарне підростаюче покоління, заради якого потрібно працювати. Забути про політичні амбіції, про поділ крісел, портфелів. Адже, якщо ми будемо перейматися цим, то ризикуємо забути про більш важливі питання. І тоді може настати такий момент, коли ми змушені будемо ділити останній ковток чистого повітря та ковток води», - зауважив Сергій Орехов.

9 жовтня лідер Української партії «Зелена планета» також провів зустріч з житомирянами в залі Телецентру. Перед  цим заходом молоді активісти «Зеленої планети» влаштували видовищний «зелений» флеш-моб.

 

 Jimmy Graham Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button