Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Яку воду ми п’ємо?

Питна вода України відноситься до однієї з найнижчих категорій якості - до четвертої. У ній міститься багато фосфатів і синьо-зелених водоростей. В інших країнах цей показник набагато кращий.

Що ми маємо зараз?

Загальна подача води для потреб киян в цілому доходить до 1400 тисяч кубічних метрів на добу. Причому, за даними спостережень, протягом останніх двох років у більшості контрольних точок річки Дніпро вода має такі показники - «помірно забруднена» і «забруднена».

 

Чистих підземних вод на всіх не вистачає, тому у крани киян надходить, в основному, вода «з поверхні». У даний час для потреб міста Києва використовують два поверхневих джерела централізованого господарсько-питного водопостачання - Дніпровська та Деснянська водозабірні станції, а також підземні (артезіанські) джерела. При цьому, близько 83% води відбирається з поверхневих джерел і лише 17% з артезіанських.

Головну небезпеку для джерел питного водопостачання басейну Дніпра становлять сполуки азоту (амонійний та нітратний азот), залізо, феноли, важкі метали, а також ряд органічних речовин, розпад яких приводить до підвищеного споживання розчиненого у воді кисню. Технічні можливості столичних природоохоронних служб і служб, що відповідають за ведення екологічного моніторингу, не мають змоги реально вимірювати змісту більшості хімічних сполук у воді.

Наприклад у Європі на місцях централізованих господарсько-питних водозаборів в Європі успішно використовують методи так званого «гідробіологічного тестування якості води»: через звичайні акваріуми прокачують воду, яка має бути питною, потім у ці акваріуми засукують спеціальні водні організми (найбільш чутливі до мінімальних забруднень води). При неадекватній поведінці або загибелі цих організмів подачу води припиняють і проводять детальні дослідження причин того, що сталося.

Представники української партії «Зелена Планета» наголошують на тому, що такі, відносно дешеві, гідробіологічні тестові установки для станцій питного водозабору, для України є нетиповими, але необхідними. «Вже давно пора потурбуватися про якість питної води в Україні. Більшість людей просто не знають, яка вода тече з-під крану. Таке недбале ставлення до здоров’я не може бути притаманне сучасному суспільству. У цьому питанні ми повинні брати орієнтир на Європейські країни, де до якості питної води ставлять високі вимоги. Україна не повинна бути виключенням. Ми за чисту воду для українців, за здоров’я нації!», - зазначає Лідер партії Сергій Орєхов.

 John Johnson Jersey
AddThis Social Bookmark Button