Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Результат не забарився! За конкретні дії українській партії «Зелена Планета» - уже сьогодні 3,3% голосів

До дати, коли українці проголосують за своїх обранців, залишилося два тижні. Передвиборчі перегони – 2012 р. набирають обертів. Партії перейшли із розділу пасивного в розділ активно-агресивний. В інтернет просторі все частіше потрапляють на очі повідомлення про викриття нечесних дій. Навіть з’явився сайт, на якому можна залишити свої повідомлення про підступність тих чи інших персоналій, чи партій. Ідеї вичерпані, гасла написані, гречка, чаї та інші агітаційні матеріали майже закінчилися. Всі готуються, пишуть, міркують про акції для останнього ривка, який допоможе стрибнути до першої п’ятірки, чи навіть трійки.

 

 

Та справа в тім, що не потрібно пересічному українцю гасла та обіцянки, якими вже наїлися до схочу. Для того аби віддати свій голос, погодьтесь, ви такої ж думки, необхідно побачити конкретні дії. Не потрібно обіцяти використовуючи майбутній час, а робити вже сьогодні. Наїлися вже не за один рік ваших обіцянок-цяцянок, дійте!!!

І от тоді результат не забариться.

Протягом передвиборчих перегонів «Зелена планета» не давала порожніх політичних обіцянок, а лише використовувала реальні вагомі справи. Доказом того, що партія діє і реагує на всі процеси, які відбуваються в країні, є розроблений та ухвалений Верховною Радою України Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини»; розроблено та вже зареєстровано у Верховній Раді України три екологічні законопроекти, направлених на вдосконалення чинного законодавства у сфері екології, а саме: «Проект Закону про заборону на вирубку лісів та введення мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів» реєстр № 11311, «Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності

за забруднення навколишнього природного середовища)» реєстр №11310, «Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків)» реєстр. № 11309.

Також було створено та забезпечено активну роботу «Всеукраїнської консультативної Ради екологічних проблем», проведенні рейди активу партії по наведенню порядку в торговельних мережах, очищення від бруду прилеглої до столиці території і багато іншого.

І результат таки не забарився!!!

У період з 27 вересня по 7 жовтня 2012 року Фондом «Право народу» було проведено соціологічне дослідження на тему: «Рейтинг політичних партій: переваги українців».

Методом особистого інтерв'ю вдома було опитано 1200 респондентів у всіх областях України. У ході опитування використовувалася проста випадкова вибірка. Гранична похибка репрезентативності вибірки не перевищує 3,1%.

Відповіді на запитання, у процентному еквіваленті,: «Якби вибори до Верховної Ради відбулися наступної неділі, за яку з партій Ви б проголосували?», розподілились серед провідних партій, а також 3,3% голосів виборців дісталися українській партії «Зелена Планета».

Дійте - вам довірятимуть! 

 

 Taywan Taylor Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button