Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Київ перетворюється з однією з найзеленіших і чистих столиць Європи в найзабрудненішу

За інформацією Головного управління статистики в місті Києві, в першому півріччі 2012 року в атмосферу столиці було викинуто 17,4 тис. тонн забруднюючих речовин і парникових газів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року їх кількість збільшилася на 9,1%.

 

За словами екологів, серед основних причин нинішнього зростання забруднення м. Київ - перехід підприємств паливно-енергетичного комплексу на альтернативні види палива - вітчизняне вугілля і мазут. Як наслідок –у київському повітрі налічується понад два десятки різних шкідливих домішок. А це: діоксид сірки (близько 30%), діоксид азоту (близько 30%), тверді частинки пилу (порядку 20%) і неметанові летючі органічні сполук (близько 10%.

 

Лідер партії «Зелена планета» Сергій Орєхов зазначає: «Поліпшити ситуацію можуть нові системи очищення повітря або, як альтернатива, - виробництво енергетиками більш дешевих будматеріалів з відходів. Це і екологічну ситуацію значно поліпшить і призведе до зниження собівартості квадратного метра в столиці, ціна на який сьогодні висока».

Також не може не засмучувати той факт, що у рейтингу авторитетного в наукових колах британського дослідницького центру Economist Intelligence Unit серед 30 європейських столиць, які оцінювалися за рівнем енергоспоживання, якості води, повітря, транспорту, якості знищення відходів, українській столиці дістався останній рядок, хоча ще 20 років тому місто вважалося одним з найчистіших на континенті.

Фахівці вважають причиною тяжкого стану екології Києва і, як наслідок, його низького місця в європейському рейтингу, цілу низку проблем. А основними серед них, що вкрай негативно впливають на жителів міста, називають дві: високий рівень вихлопних газів (результат перевантаженості міста автомобілями, які заправляються неякісним бензином) і вкрай неякісну водопровідну воду.

Крім того, забруднює повітря столиці застаріле виробництво, що на відміну від більшості європейських міст, перебуває в межах самого міста. При цьому близько 80% столичного сміття гниє на звалищах, тоді як в Європі велика частка відходів повторно переробляється і утилізується.

За словами Сергія Орєхова, стрімкому забрудненню повітря сприяє і скорочення зелених насаджень. Якщо в радянські часи зелена частина Києва була найбільшою в Європі - близько 30 кв. м на людину, то зараз цей показник становить всього 16 кв. м. Екологи кажуть, що за останні сім років у Києві площа зелених зон зменшилася на 3 тис. га.

Сьогодні найчистішим місцем столиці вітчизняні екологи називають Голосіївський ліс, а найбільш забрудненими вважать Бессарабську та Московську площі. 

 

 Ryan Glasgow Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button