Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Чи «зелені легені» України?

За останні 500 років лісів на Землі стало менше на 65%. Зараз щодня на планеті їх зникає в середньому близько 20 га. Україна, на жаль, – не виняток.

Лідер української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов підкреслює: «У нас свої «показові» цифри. 300 років тому ліси покривали 40% території України. Сьогодні, за офіційними даними - 15,7%. За неофіційними – менше 10%. Такий стан речей викликаний, у першу чергу,  поширеними випадками самовільних рубок, адже  0,6-1,5 млн. кубометрів деревини  щорічно безсоромно розкрадаються,  також пожежами, яких нараховується біля  4 тис. на рік та проведенням несанкціонованого будівництва на місцях, де ростуть дерева».

За словами екологів, лише за останнє десятиріччя в Україні загинуло від промислових викидів 2,5 тис. га лісових насаджень, а радіаційного забруднення у зв'язку з аварією на Чорнобильській АЕС зазнали 3,5 млн. га лісів, що потребує обмеження лісокористування, удосконалення системи протипожежної безпеки лісів. Порушення природної стійкості лісів зумовлює збільшення вразливості насаджень, зростання загальної площі місць виникнення шкідників і розповсюдження хвороб лісу.

Скорочення площі  зелених насаджень у населених пунктах України не кращим чином позначається на екології регіонів і, відповідно, здоров'ї громадян.

Відсутність повноцінного оновлення зеленого покриву населених пунктів спричинена великою кількістю старих дерев на території країни, які вичерпали свій технологічний вік і підлягають вирубці. Нові насадження не компенсують втрати, адже саджанці нерідко беруться з лісу, а вони далеко не завжди приживаються в містах. А для налагодження ситуації з «екології лісу»,  в країні варто насадити, щонайменше, 2,5 млн. га нових саджанців.

Українська партія «Зелена планета» виступає за: мобільне підвищення продуктивності, охорони та збереження лісів України, посилення їх корисних властивостей, задоволення потреб суспільства у лісових ресурсах виключно  на основі їх раціонального використання, а також за обмежене експлуатаційне призначення, підлягання лісів жорсткому державному облікові й пильній охороні.

 

«Вирубав дерево – посади два!» - лідер партії Сергій Орєхов

 Nick Nelson Jersey
AddThis Social Bookmark Button