Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Наші ряди поповнилися вихідцями з опозиції!!!

Партійний осередок «Зелена планета» в Донецькій області знайшов майже 500 нових прихильників в особі вихідців із місцевої опозиції.

Сім районних організацій міста і цілий ряд парторганізацій з усієї Донецької області виходять з партії ВО «Батьківщина» і вливаються в «Зелену планету» - повідомила під час прес-конференції екс-керівник міської партійної організації ВО «Батьківщина» Олена Пяткіна. – Симбіоз «Фронту змін»і партії «Батьківщина», як єдиної опозиції, себе абсолютно не виправдав.

Мало того, є дуже великі кадрові та ідеологічні перекоси в Донецькій області, які на сьогоднішній день наших членів партії вводить в тупик. Це не та партія, яка будувалась Юлією Тимошенко, де слухали і чули своїх однодумців, це авторитарний режим, де людей ставлять перед фактом».

 

Що стосується «Зеленої Планети», то, за словами новоспечених партійців, концепція партії на сьогоднішній день зрозуміла і важлива для кожного жителя країни, а для Донецького регіону, де проблема забруднення навколишнього середовища одна з найбільш нагальних - тим більше.

«Безпечне навколишнє середовище є базовою основою для нормального існування. Будь - яке проблемне питання неминуче впирається в екологію. До прикладу, від якості споживаних продуктів, залежить здоров'я людини, яке в свою чергу впливає на його виробничі можливості. Все в світі взаємопов'язане. - Говорить екс-заступник голови ВО «Батьківщина» Тетяна Павлюк. - Партія «Зелена Планета» - саме за такі цінності. Нормальна і безпечна життєдіяльність людини можлива тільки в демократичному суспільстві. На жаль, зараз діючі політичні сили абсолютно ігнорують ці питання. Люди займаються тільки споживанням і практично втратили почуття природи, духовні цінності. Донеччани констатують, що регіон фактично перетворився на одну величезне звалище. Кількість шкідливих викидів практично ніяк не контролюється. Промислові гіганти безкарно забруднюють навколишнє середовище. У Будьонівському районі Донецька лише збираються будувати сміттєспалювальний завод. Якість води в регіоні залишає бажати кращого. У оновленої «Зеленої планети» в

Донецькому регіоні є конкретна мета і конкретна проблема, яку треба вирішувати і в її вирішенні важливо піти від протистояння, і зосередитися на тому, що дійсно хвилює людей».

 ArDarius Stewart Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button