Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

У Донецьку представники української партії «Зелена планета» зустрілися зі своїми прибічниками

20 жовтня до Донецька завітав лідер Української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов, де зустрівся з прибічниками партії та журналістами.

Сергій Орєхов розповів про основні напрямки діяльності партії у галузі покращення екологічної ситуації в Україні та наголосив на необхідності термінового вирішення низки актуальних питань.

 

«Представники «Зеленої планети» не на словах, а на ділі взялися за вирішення ряду важливих екологічних проблем. Сьогодні у нашому активі чимало практичних кроків, направлених на покращення навколишнього середовища. Щодо вирішення стратегічних питань, то головними нашими пріоритетами є питання питної води, озеленення населених пунктів, ліквідації звалищ твердих побутових відходів та, безумовно, захист законних прав споживачів», - зазначив лідер Української партії «Зелена планета».

Сергій Орєхов також відмітив, що «Зелена планета» - єдина політична сила, яка сьогодні переймається питаннями екологічного характеру. У той час як інші партії роздають обіцянки, прагнучи влади, команда «Зеленої планети» працює над практичним вирішенням важливих завдань, розробляє проекти, пов’язані з екологічною безпекою, і, не чекаючи виборів, втілює їх у життя.

Так, за ініціативи «Зеленої планети» була створена Всеукраїнська консультативна рада з екологічних проблем України, в яку увійшли провідні науковці, академіки, доктори наук, ректори вузів, громадські діячі. Крім того, представниками партії «Зелена планета» розроблено три законопроекти, які вже зареєстровано у Верховній Раді України. Вони направлені на вдосконалення чинного законодавства у сфері екології, а саме: законопроект №11311 «Про заборону на вирубку лісів та введення мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів»; законопроект №11310 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища)»; законопроект №11309 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків)».

«Із прийняттям цих законопроектів ми зможемо досягти ефективного контролю в екологічній сфері. З посиленням покарання за злочини, здійснені проти природи, упевнений, порушників одразу ж поменшає. За таких обставин легше буде контролювати та відновлювати навколишнє середовище. Ми маємо надію, що ці законопроекти будуть прийняті найближчим часом, адже в нас є вже такий досвід. Так, 18 вересня поточного року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини», над яким ми довго і сумлінно працювали разом з професіоналами в цій сфері. Я і мої

соратники вдячні всім, кого ця тема не залишила байдужими»,– наголосив Сергій Орєхов.

Лідер Української партії «Зелена планета» розповів і про конкретні напрямки діяльності, які безпосередньо стосуються покращення екологічної ситуації на Донеччині.

Обласним штабом політичної партії «Зелена планета» розроблений чіткий перелік першочергових завдань на Донеччині. Це питання покращення питної води, побудова очисних споруд та очищення стоків, вирішення проблемної ситуації із забрудненням атмосфери викидами з підприємств важкої промисловості та шахт. Про неохідність невідкладних дій наголосив Леонід Каденюк, перший космонавт незалежної України, Герой України, Народний Посол України: «Я бачив зелену Землю з космосу. Вона - це маленьке космічне тіло, яке потребує нашої з вами турботи. Ви не уявляєте, яке враження вона викликає. І коли повертаєшся розумієш, що ми лише руйнуємо її своїми діями, постійно вимагаємо чогось від неї, але нічого не віддаємо взамін. Я боюсь уявити, як змінилися планета від часу мого останнього польоту. Всі ми добре розуміємо, що це викликано діяльністю людини та таким необхідним техногенним прогресом, але так далі неможна. Наша зелена планета не повинна нагадувати чорну діру, де немає життя. Саме за це ми боремося сьогодні».

Свою думку стосовно того, що Всеукраїнська партія «Зелена планета» на вірному шляху висловив і Народний артист України Іван Попович: «Сьогодні я Вірю у партію «Зелена планета» та її Лідера Сергія Орєхова. Їм вдасться покращити майбутнє України, бо перед ними стоять реальні завдання, які вже сьогодні втілюються у життя. Я родом із Закарпаття, де Карпати вражають своєю красою, але бездумна діяльність людини нищить цей скарб природи. Зараз ми не можемо ділити Україну на Схід та Захід – проблеми у всіх одні – ми – українці, потребуємо стабільності у політичному, економічному, соціальному житті. Заради майбутнього країни. Впевнений, у такої партії, у такого Лідера вийде подарувати це всій Україні».

Такої ж думки дотримувалися всі присутні, які вже давно втратили надію на краще майбутнє, у справжнього Лідера, у справжню Партію, яка б почула їх, зрозуміла масштаби можливої екологічної катастрофи і прагнула допомогти.

На завершення на усіх учасників зустрічі чекала концертна програма.

 Morgan Burnett Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button