Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Звернення до політичних партій, громадських, благодійних та релігійних організацій, до українського народу.

Українська політична партія «Зелена планета» засуджує суспільні рухи, тенденції та всі агресивні дії проти інституту традиційної родини. Ми переконані, що пропаганда гомосексуалізму є прямою загрозою національній безпеці України, та загрозою конституційним правам її громадян.

Ми вважаємо це неприродне явище згубним, тому що воно приводить до нездорового способу життя, поширення моральної розбещеності, духовної деградації, та фізичного збочення. Як наслідок – виникнення епідемії ВІЛ/СНІД, поглиблення демографічної кризи і руйнація основ української державності.

 

Для нашої української ментальності, нашого християнського світогляду і культури одностатеві шлюби і будь-який рух ЛГБТ є недопустимим і ганебним.

Політична партія «Зелена планета» в своїх програмних засадах послідовно відстоює не лише екологію навколишнього середовища але і екологію людської душі, духа і тіла. Наша світоглядна позиція ґрунтується на вічних традиційних християнських цінностях.

Партія «Зелена планета» всіляко підтримує законопроект про заборону пропаганди гомосексуалізму (№8711), який був прийнятий Верховною Радою в першому читані в жовтні 2012 року і ми будемо вимагати його остаточного затвердження.

В разі проходження нашої політичної сили до Верховної Ради нового скликання, партія «Зелена планета» відносно гендерної політики заявляє наступне:

1. Ми ніколи не будемо голосувати за закони щодо легалізації в Україні одностатевих «шлюбів» чи цивільних партнерств. Ми будемо наполегливо і послідовно боротися за традиційну сім’ю, захист материнства та охорону дитинства.

2. Ми ніколи не дозволило одностатевим парам всиновлювати дітей. Ніколи не дозволимо збоченням деформувати психіку та долю наших дітей.

3. Ми будимо, не зважаючи на вимоги Євросоюзу, послідовно боротися проти пропагування одностатевого способу життя та

легалізації одностатевих шлюбів. Ініціативи ЛГБТ – руху в Україні не пройдуть.

4. Партія «Зелена планета» за майбутнє всього людства, за майбутнє України і тому завжди буде відстоювати традиційні цінності української сім’ї, що базується на законному союзі чоловіка і жінки. Фізично та морально здорова сім’я це запорука сильної та процвітаючої держави.

5. У разі потрапляння до Верховної Ради наша політична сила буде рішуче підтримувати законодавчі ініціали щодо заборони проведення публічних заходів, так званих «гей-парадів» та інших заходів представників ЛГБТ, спрямованих на пропаганду гомосексуалізму.

Ми вважаємо, що гомосексуальна орієнтація це не вирок долі або ж біологічна необхідність, а хворобливий психічний та моральний розлад певних людей. Хворобу не узаконюють а лікують.

Партія «Зелена планета» відкрита до активної та творчої взаємодії по питанням гендерної політики із всіма громадськими, політичними та релігійними організаціями, які готові захищати цінність та недоторканність української традиційної сім’ї.

З повагою

Лідер політичної партії

«Зелена планета» Орєхов С.М.

 Rashaan Gaulden Jersey
AddThis Social Bookmark Button