Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

10 міст, до яких не варто їхати

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

На Землі дуже багато красивих і цікавих місць, які багато хто хоче відвідати. Але є місця, в яких краще не з'являтися, тому що перебування там може бути небезпечним для життя. Американський екологічний фонд Blacksmith Institute склав список десяти таких місць.

 

10. Дзержинськ, Росія

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

У 1930 - 1998 рр.у Дзержинську було поховано більше 200 тисяч тонн хімічних відходів - включаючи найбільш небезпечні - нейротоксини. Рівень забруднення місцевої води в 17 мільйонів разів перевищує безпечний рівень. На сьогоднішній день у місті проживає близько 300 тисяч жителів. Середня тривалість життя 45 років.

9. Кабве, Замбія

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

На початку 20 століття в Кабве були виявлені великі запаси свинцю та кадмію. Були побудовані великі підприємства по переробці цих металів. А сьогодні рівень забруднення повітря важкими металами в чотири рази перевищує допустиму норму. Заражені люди, кількість яких понад 250 тисяч, страждають гострим отруєнням крові, що веде до частої блювоти, проносу, захворювання нирок і атрофії м'язів.

8. Ла-Оройа, Перу

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

У цьому поселенні проживає всього 35 тисяч чоловік. Але більше 95% жителів заражені важкими захворюваннями, пов'язаними з високим вмістом свинцю в крові. На території цього поселення розташовані американські заводи по видобутку таких корисних копалин, як свинець, мідь і цинк. Тут часто йдуть кислотні дощі.

7. Ліньфынь, Китай

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

Ліньфинь - центр китайської вугільної промисловості. Рівень двоокису сірки та інших шкідливих часток у повітрі тут значно перевищує норму. У місті проживає більше 200 тисяч заражених людей, що страждають від пневмонії, раку легень та бронхіту.

6. Норильск, Росія

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

Норильськ вважається одним із найбільш забруднених місць у Росії. У місті розташовані найбільші у світі підприємства по переробці важких металів - міді, свинцю, нікелю, селену і цинку. На сьогоднішній день в місті проживає близько 134 тисяч заражених людей, що страждають респіраторними захворюваннями. З 2001 року в'їзд у місто для іноземців заборонений.

5. Сукінда, Индія

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

Тут знаходяться найбільші у світі хромові шахти. Велика частина відходів підприємств скидається у воду рік і озер. У місті живе більше двох з половиною мільйонів осіб. Майже 90 % населення схильні до ракових захворювань.

4. Тянжинь, Китай

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

Тянжинь - промисловий центр Китаю по виробництву свинцю. Це одне з найбільш забруднених місць Китаю. Концентрація свинцю в повітрі та ґрунті тут майже в 10 разів перевищує допустиму норму. Вміст свинцю в зернових культурах, що ростуть у цій місцевості в 24 рази перевищує норму.

3. Вапі, Індія

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

На території цього міста зосереджено понад 1000 промислових підприємств. Рівень ртуті в ґрунтових водах Вапі майже в 100 разів перевищує норму, а повітря переповнене важкими металами. Число заражених жителів Вапі, які страждають різного роду хронічними захворюваннями перевалило за 70 тисяч.

2. Сумгаїт, Азербайджан

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

Сумгаїт - центр хімічної промисловості пострадянського простору. На сьогоднішній день там проживає більше 275 тисяч осіб, заражених важкими металами, нафтовими відходами та іншими хімічними речовинами. Діти тут народжуються з такими генетичними відхилення, як розумова відсталість та захворювання кісток.

1. Чорнобиль, Україна

ehat-stoit-kuda-eto-interesno-poznavatelno-kartinki

На сьогоднішній день кількість людей, постраждалих від радіації в цьому районі становить 5,5 мільйонів. Ядерна катастрофа, що сталася 26 квітня 1986 року, на Чорнобильській АЕС в Україні, спричинила викид радіації у сто разів більший, ніж атомні бомби, скинуті на Хіросіму і Нагасакі.

 

 Will Compton Jersey
AddThis Social Bookmark Button