Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році

Розпочав церемонію нагородження переможців цьогорічного Конкурсу Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів, заступник голови головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції Сергій Орєхов: «Авторитет Конкурсу «100 кращих товарів України» з кожним роком зростає. Сьогодні він сприяє реалізації масштабних економічних і соціальних перетворень у країні. Якість продукції та послуг - це конкурентоспроможність не тільки окремого виробника, але і країни в цілому, це підвищення ефективності виробництва, це безпека людини і навколишнього середовища, а, в кінцевому рахунку, - одне з головних джерел національного багатства. Саме тому українським виробникам варто рівнятися на ту планку, яку встановлюють  переможці. Адже їх внесок у розвиток вітчизняної економіки очевидний і значний. Вони гідно і з гордістю будуть носити ім'я найкращих виробників України».

За підсумками Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році, який проходив під Патронатом Президента України, за підтримки Уряду країни, за сприяння Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та проводився Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, було визначено кращі товари, роботи та послуги у номінаціях:

- продовольчі товари;

- промислові товари для населення;

- товари виробничо-технічного призначення;

- вироби народних художніх промислів;

- роботи та послуги.

 

Спеціальні нагороди та цінні призи отримали  114 переможців. Представлену продукцію комісія оцінювала за 15 основними та 8 додатковими критеріями. Зокрема: за якістю, конкурентноспроможністю та рівнем стабільності показників якості, рівнем споживчих властивостей у порівнянні з кращими аналогами такої продукції, задоволеністю споживачів і закупівельних організацій та ін.

Найкращі побажання переможцям, учасникам та організаторам Конкурсу висловивУповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко: «Цей Конкурс - реальне втілення в життя Програм Президента України Віктора Федоровича Януковича, спрямованих на поліпшення життя в державі. Він захищає українців від неякісних, небезпечних товарів та послуг. А особливо це питання важливе для дітей, адже саме їм жити і розбудовувати країну у майбутньому. І тому тим з виробників, які вже сьогодні  це усвідомили і піклуються про прийдешні покоління, показуючи чудовий приклад виробництва якісної вітчизняної продукції – честь і слава».

У номінації «Продовольчі товари для населення» нагороди переможцям вручали заступник Голови Держспоживінспекції України Ольга Соколова і народний депутат України Ян Табачник. У вітальному слові Ян Табачник зазначив, що з кожним роком кількість якісних товарів в Україні має зростати і таких товарів повинно бути тисяча тисяч.

З теплими привітальними словами до присутніх  звернувся голова Центральної Ради профспілки «Машприлад» України Анатолій Кубраченко: «Ви, шановні учасники, лауреати, переможці Конкурсу, дбаючи про якість власних товарів та послуг, робите  ще  одну дуже важливу справу, а саме – створюєте на підприємствах належні умови для вдалої праці, піклуєтесь про людей, які трудяться на благо держави».

Серед почесних гостей на церемонії нагородження переможців також був присутній Урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій Пятницький.

Він підкреслив, що саме якісні українські товари, які увійшли до сотні кращих, допоможуть Європі вийти з кризи, у якій вона зараз знаходиться, і український продукт, завдяки старанням та наполегливій праці вітчизняних виробників, буде цінуватися усім світом, стане популярним та престижним.

Професійну еліту України,  переможців та гостей Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України» 2012 року приїхав привітати спеціальний гість урочистостей, славетний земляк, народний артист Радянського Союзу, народний артист Росії, народний артист України Іосиф Кобзон.

Артист у своєму слові до присутніх зазначив: «Я надзвичайно радий знаходитись поряд з людьми, які кожного дня власною працею приносять користь своїй державі. Усі учасники, лауреати, переможці та організатори цього чудового  Конкурсу своїми стараннями та зусиллями кожного дня доводять як сильно вони люблять країну і як їм важливо,  аби українці були здоровими та щасливими. Щиро дякую Сергію Миколайовичу Орєхову за запрошення мене на таке важливе для усієї України свято».

Іосиф Кобзон на святковому концерті подарував глядачам славетні хіти. Уся зала підспівувала легендарні і приємні душі пісні, починаючи від ветеранів-засновників та організаторів  Всеукраїнського конкурсу до почесних гостей та глядачів.

Крім того, упродовж всього вечора, між нагородженнями та вітаннями переможців, святкову атмосферу в залі підтримували відомі танцювальні колективи з різних куточків України, а улюблені українські співаки  дарували всім присутнім свої хіти.

 Dawuane Smoot Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button