Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської виставки-конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» у 2012 році

23 жовтня Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов у приміщенні ДП «Українській дім» відкрив цьогорічну Всеукраїнську виставку-конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України», яка проходить під Патронатом Президента України, за підтримки Уряду країни, за сприяння Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів та проводиться Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Голова Державної інспекції України з питань захисту прав споживачів Сергій Орєхов зазначив, що основним завданням цьогорічного конкурсу є спрямування зусиль на підтримку ініціативи національних товаровиробників до покращання якості продукції. «Лише тісна співпраця нас – як організації, яка стоїть на сторожі захисту прав споживачів, і вас – наших переможців – може дати результат, вивести якісну українську продукцію на світовий ринок», - наголосив він.

Якість товару - невід’ємна частина життя кожної людини. І те, що з кожним роком зростає конкуренція між підприємствами, які беруть участь у Конкурсі, доводить, що національний товаровиробник прагне покращити не лише свій продукт, а й життя кожного українця.

За всі роки проведення конкурсу понад 8000 українських підприємств боролися за можливість називатися найкращими виробниками вітчизняної продукції. У цьому році 1347 підприємств взяли участь у регіональному етапі Конкурсу, в основному, це -  представники малого та середнього бізнесу.

Усі присутні мали змогу отримати всю інформацію про товари, представлені на виставці, безпосередньо від їх виробників.

«Я приємно вражений тим, що товари, представлені на виставці , можуть бути гідними конкурентами відомим іноземним продуктам. Вони не лише відповідають нормам якості, вони справжні та натуральні, несуть український дух», - наголосив Сергій Орєхов, оглянувши виставку.

 

Після ознайомлення почесних гостей з виставкою, яка зайняла два поверхи у ДП «Український дім» розпочалося урочисте нагородження дітей-переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити в якісному світі».

Цей Конкурс дитячого малюнка не має аналогів у жодній з країн СНД. Завдяки йому юні споживачі мають змогу передати через художні твори своє бачення нового якісного світу.

Конкурс проводиться з 2003 року на регіональному та загальнодержавному рівнях, у рамках Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України». За весь час існування конкурсу в ньому взяли участь понад 50000 робіт юних митців.

Юних переможців привітав заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Петро Куліков: «Цей конкурс формує громадянську свідомість у дітей, дає уявлення про те, що вони повинні жити в якісному світі. Юні художники намагалися передати дорослим усі очікування, втіливши у малюнки своє бачення якісного життя».

«Усі хто бачив або побачить малюнки дітей зрозуміє, що дитяча душа чиста, вона сприймає світ тонко. Серця та руки маленьких громадян України створили неповторний світ добра, краси та любові, який, на моє переконання, повинні побачити якомога більше людей» - підкреслив Сергій Орєхов.

Головна ціль конкурсу - сформувати уявлення у дітей про якісну і безпечну продукцію.

Цього року дипломи та призи отримали 27 талановитих художників. Маленьких переможців визначали у трьох номінаціях: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику», за віковими категоріями: «5-8 років»,«9-12 років», «13-17 років» у кожній із номінацій.

Організатори конкурсу порадували усіх переможців цінними призами – телевізорами та вручили юним митцям дипломи. Настрій присутнім упродовж всього свята підіймали творчі танцювальні та вокальні колективи.

Після концерту було відкрито церемонію нагородження фіналістів та лауреатів загальнодержавного етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції ( товарів, робіт та послуг) – «100 кращих товарів» у 2012 році.

Щороку проведення Конкурсу привертає все більше уваги громадськості до питань якості. Крім того, Конкурс дозволяє визначити кращих українських товаровиробників та найякіснішу продукцію, сприяє підвищенню конкурентоспроможності українських товарів. У цьому році конкурс відвідали представники влади, посольств Словацької Республіки, Республіки Білорусь, Королівства Саудівської Аравії, Китайської Народної Республіки, Ісламської Республіки Іран, Республіки Молдова, Румунії в Україні та інститути громадянського суспільства.

На сам кінець Сергій Орєхов наголосив: «Основна мета Всеукраїнського конкурсу - об'єднання зусиль влади і бізнесу та направлення їх на поліпшення добробуту кожного пересічного громадянина. Саме завдяки старанням, умінню та наполегливій праці учасників, переможців та організаторів Конкурсу стає можливим визнання України як єдиної, багатої та сильної держави у світі».

 Teez Tabor Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button