Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

За останні 50 років людство знищило 90% всіх запасів великої риби і 70% світових лісів

Кожному доводилося, і не раз у житті, насолоджуватися величчю лісу, спокоєм моря..природою, що оточує. У душі насолоджуємося – нищимо руками. Задумуємось? Інколи –так, бо, просто, з кожним століттям, десятиліттям, а зараз вже і роком діяльність людини все більше дається взнаки. Її результати не можуть залишатися непоміченими: зміна клімату, зникнення цілих видів рослин та тварин, збільшення природних катаклізмів та нечуване забруднення кожної сфери Землі.

 

Так, це робить людина-розумна, і важко навіть уявити, якою б зараз була Земля, якби усі ці сили були направлені у протилежний бік – на розвиток та благополуччя.

Але, нажаль, факт залишається фактом, і якби це не дивувало, лякало та фахівці підрахували, що людство вже знищило майже 90% всіх світових запасів великої риби. 22% відомих риболовецьких районів океану були зовсім виснажені або перевантажені надмірною та старанною експлуатацією, ще 44% перебувають на межі виснаження.

Виловлюючи різні види риби, браконьєри щорічно викидають з мереж назад у море 27 млн тон іншої живності - як правило, вже в неживою. Морське дно у багатьох районах океану наскільки прооране тралами, що на ньому вже просто не може існувати життя.

За останні 50 років людина знищила 70% світових лісів. Близько 30% ще залишилися на Землі лісів роздроблені на частини і вирубка у них йде із швидкістю 50 квадратних миль на рік.

Щорічно хімічна промисловість випускає більше 100 мільйонів тонн 70000 різних органічних сполук, і щорічно до асортименту додається близько 1 000 нових речовин. Лише мала частка цих хімікатів ґрунтовно перевірена на нешкідливість для людини і навколишнього середовища. За останні 50 років людина знищила чверть всіх видів птахів, 11% решти - на межі вимирання. Вимирання, крім того, загрожує 18% всіх видів ссавців, 5% риб і 8% видів рослин. Коралові рифи, страждають від виснаження рибних запасів, забруднення, епідемічних захворювань та зростання температур. В цілому 30% всіх відомих ресурсів планети витрачені, тим часом населення планети неухильно зростає.

«Сьогодні людство має два шляхи. Перший з них – продовжувати задовольняти свої потреби за рахунок природи, поповнювати власний бюджет, насолоджуватися життям, дивитися крізь пальці на усі проблеми, розуміючи , що так було до…впродовж багатьох років. Це простий шлях, але він

приречений скінчитися, не завтра, і не через рік. Та, ми повинні розуміти, що ситуація, коли тільки береш, нічого не віддаючи взамін, рано чи пізно «вийде боком», не нам самим,так нашим нащадкам.

Є й інший шлях, він складніший, довший та за ним майбутнє. Якщо вже зараз не просто розмірковувати, а діяти, починаючи з місцевого, локального рівня. Залучити небайдужих, а таких повірте, багато, бо той у кого болить серце за майбутнє своїх рідних, дітей, Батьківщину – готовий прикласти зусиль. Ми підтримаємо усіх, хто розділяє наші погляди та прагне працювати на благо країни, для кого важливі дії, а не пусті слова. У нас є конкретна ціль – гарантувати майбутнє та розквіт Україна, та її громадянам», - наголошує Лідер Всеукраїнської партії «Зелена планета» Сергій Орєхов.

 Isaac Yiadom Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button