Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

На захист водних ресурсів планет стають риби-роботи?

Людство упродовж багатьох століть забруднювало навколишнє середовище. І тепер, у час, коли ситуація стала критичною, ми починаємо бити на сполох, і як то кажуть, «вигадувати велосипед».

 

Так, нещодавно у водах моря на північ від Іспанії з’явився 1,5-метровий прототип робо-риби, який контролює рівень кисню і солоності. Науковці та екологи запевняють: якщо цей проект матиме успіх, то, можливо, в найближчому майбутньому цілі команди автономних роботів риб патрулюватимуть порти, гавані та гирла річок для виявлення ознак забруднюючих речовин.

За їх словами, вся справа в тім, що існуючі методи моніторингу, коли зразки води збираються дайверами і потім доставляються в лабораторію, дозволяють проводити тести рівня забруднення приблизно один раз на місяць. Тому при виявленні у воді отрутохімікатів доводиться ще довго шукати винуватця їх витоку. Мета роботи винаходу «робо-риба» - мати можливість проводити моніторинг забруднення водоймищ у режимі реального часу. Роботи, за допомогою спеціальних датчиків, можуть «спілкуватися» один з одним, щоб знайти джерело проблеми, і регулярно передавати результати на станцію моніторингу.

Робот-риба, створений за ініціативи та підтримки Євросоюзу, не перший і не єдиний приклад використання біомімікріі у екологічних цілях. Раніше були розроблені роботи, що повторюють рухи тунця, медуз, морських зірок, восьминогів. Але всі ці роботи мають один недолік: обмежений заряд акумулятора, який не дозволяє їм стати по-справжньому практичними.

Час роботи прототипа рибини в автономному режимі складає всього 8 годин. Вчені кажуть, якщо проблема з підзарядкою механізму буде вирішена, наприклад, за допомогою підводної зарядної станції, то робо-риба зможе повноцінно працювати у прибережних водах по всьому світу.

Лідер української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов, з огляду на усе вище сказане, підкреслює: «Першочергове завдання кожного мешканця спільного дому під назвою «Планета Земля» полягає у попередженні екологічного лиха й унеможливленні факту негативного впливу результатів людської життєдіяльності на навколишнє середовище. Якщо ми, люди, усвідомимо всю серйозність і вагомість ситуації, що склалася, якщо будемо докладати зусиль на збереження та відновлення природного багатства, якщо будемо виховувати у прийдешніх поколінь любов та пошану до всього живого на землі, то нам не знадобиться витрачати мільйони на винаходи «рибин-роботів» чи інших новинок технічного прогресу. Варто усвідомити: попередити лихо – значно простіше й розумніше, ніж боротися з його страшними наслідками!»

 Beau Allen Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button