Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Список українських водно-болотних угідь поповнився новими об’єктами

Українські водно-болотні угіддя - є вагомим внеском України до розвитку мережі водно-болотних угідь міжнародного значення, головним чином як середовище існування водоплавних птахів (Рамсарська конвенція). Раніше Україною вже внесено 46 угідь, до яких на сьогодні додались ще 6 загальною площею 33054,2 га.

 

1. «Черемське болото», Волинська область.

Черемський природний заповідник створено у 2001 році на площі 2975,7 га, який включає в свою територію малопорушений діяльністю людини лісовий масив та унікальне перехідне (мезотрофне) осоково - сфагнове болото Черемське (місцева назва «Чірмуське»), серед якого є невеликі озера Черемське та Редичі. Заповідник знаходиться у міжріччі річок Стохід і Веселуха у віддалені від населених пунктів. Незважаючи на досить малу площу заповідника, тут зосереджено 760 видів рідкісних рослин та 41 вид тварин, занесених до Червоної книги України.

2. «Верхів‘я річки Уж», Закарпатська область.

Довжина річки - 256 км, ширина долини від 1 до 7 км.. Витоки річки Уж розташовані на південний - захід від села Сорочень. Уж впадае до Прип'яті на південно - східній околиці міста Чорнобиль. Річкові води використовуються для водопостачання і (в минулому) для сплаву лісу.

3. «Водосховище Форнош», Закарпатська область.

Водойма Форнош витягнута з півночі на південь, розташована між селами Лискове (Форнош) та Пістрялово, що за 12 км від районного центру м. Мукачево Закарпатської області. Водосховище створено на місці унікального болотного комплексу Чорний Мочар (площею близько 12 тис. га). Його перетинає один з найбільших міграційних шляхів птахів через Карпати до Європи. Великих природних озер на території Закарпатської області України

немає, тому угіддя забезпечує існування популяцій низки видів рослин і тварин, надзвичайно важливих для підтримання біорізноманіття. До таких відносяться популяції багатьох коловодних птахів (косаря, чапель, крячка чорного та ін.), комах (ряд видів бабок), жуків, зокрема турунів та плавунців.

4. «Біле озеро та болото Коза-Березина», Рівненська область.

Територія включає глибоке оліготрофне карстове озеро Біле, болото Коза-Березина, заболочені ліси та незаболочені соснові ліси між ними. Флора і фауна угіддя включає ряд рідкісних видів рослин і тварин.

 

 

 

 

5. «Болотний масив Сира Погоня», Рівненська область.

Знаходиться на південь від с. Грабунь та на північ від с. Більськ Рокитнівського району Рівненської області. Єдиний болотний масив в Україні з горбисто-мочажинним природним комплексом, характерним для північних боліт. Більшу його частину займають рідкісні рослинні угруповання, занесені до Зеленої книги України, а 10 видів судинних рослин, занесені до Червоної книги України

 

6. «Болотний масив Сомине», Рівненська область

За характером рослинного покриву має основні риси Західного Полісся. Це велика ділянка перехідних боліт, збережена у природному стані. Перехідне болото на цій ділянці переривається смугами суходолів та прилеглих лісових боліт. Тут розташоване озеро Сомине — типове озеро для Західного Полісся. Масив Сомине — одна з найбагатших у флористичному відношенні ділянок заповідника.

 D.J. Fluker Jersey
AddThis Social Bookmark Button