Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Прийшов, побачив – не купив! У супермаркетах обважують, продають прострочене, і навіть погризене мишами!

Звертаємо увагу всіх небайдужих до власного здоров’я – будьте пильними, коли купуєте продукти харчування у торговельних мережах, на ринках, у магазинах вашого міста!

«Ми не нападаємо, але відступати нам нікуди! Саме під таким гаслом, ми – молодіжне крило української партії «Зелена планета», намагалися привернути увагу людей до якості товарів на полицях торговельних мереж. Побували ми у Чернігові та Житомирі», – відмітив Максим Несміянов, молодий активіст партії, захисник прав споживачів після проведеного рейду-виявлення порушень правил торгівлі у супермаркетах. Чернігів одне з перших міст, куди «завітали» активісти молодіжного крила української партії «Зелена планета».

 

«Ми перевірили низку супермаркетів Чернігова: «Сільпо», «АТБ», «ЕКОмаркет», «Квартал» . Результати не тішать, ми побачили халатність та недбалість торговельних мереж щодо виконання своїх функцій, не дотримання вимог щодо продажу нам з вами якісних та безпечних товарів. У цих магазинах ми виявили велику кількість прострочених молочних продуктів. Здивувало те, що часто виявляли недовагу ковбаси. Наприклад, задекларовано на етикетці 450 гр., а реальна вага виробу – 300гр. (це було встановлено після перевірки ваги ковбаси на контрольних вагах, які розташовані у торговельному залі магазину). Особливо здивувало те, що у супермаркеті «Фуршет» (м. Житомир) до наших рук потрапили сосиски, погризені мишами. Та найбільше обурило, що у житомирському супермаркеті продають кефір для немовлят із простроченим терміном використання», – продовжує розповідати активіст молодіжного крила української партії «Зелена планета» Денис Стрєльцов.

«Хочу звернути увагу на ще одну проблему – вміння спілкуватися із споживачами працівників обслуговуючої сфери. Так, наприклад, керівництво супермаркету «Союз» за адресою пр. Перемоги 67, м. Чернігів після нашого прохання забрати з полиць прострочений товар, звинуватило нас у крадіжці», – з подивом розповідає Михайло Шарков, активіст молодіжного крила української партії «Зелена планета». Зрозуміло, що представників правоохоронних органів ніхто не викликав, після довгої і напруженої розмови керівництво супермаркету все ж таки забрало недоброякісний товар з полиць. Під час «діалогу» з представниками магазину до активістів молодіжного крила української партії «Зелена планета» приєдналось багато відвідувачів, які озвучували факти агресивного відношення працівників магазину до них.

Що ж стосується інших торговельних мереж у Чернігові: «Сільпо», «АТБ», «ЕКОмаркет», «Квартал», то хочеться висловити керівництву та персоналу щире споживацьке «дякую» за «миттєву» реакцію на виявлені порушення.

Чому в нашому суспільстві так гостро стоять питання некоректного обслуговування, виробництва та продажу неякісного товару? Я думаю, що відповідь лежить у площині виміру нашої громадської свідомості, твердого переконання, що ми гідні кращого. І прояв даного розуміння у звичайному житті саме і реалізовується через чисту воду з наших кранів, чисте повітря, якісні й безпечні товари на полицях магазинів, культурне і доброзичливе відношення людей, оточуючих нас. Тому, зрозуміло, що починати необхідно з себе, з усвідомлення і

прийняття своєї самобутності та унікальності, через призму якої будуть відбуватися зміни у нашому і навколишньому середовищі.

Подібні акції активісти молодіжного крила української партії «Зелена планета» будуть і надалі проводити в інших містах України.

 Sam Hubbard Jersey
AddThis Social Bookmark Button