Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Підбиття підсумків виборчої кампанії 2012 року

На з’їзді членів політичної сили з територіальних штабів лідер партії Сергій Орєхов зазначив: «Результати виборів 2012 року підтвердили нашу силу і міць. Адже нам, молодій політичній партії, яка лише на початку передвиборчої компанії заявила про себе, повірили тисячі українців. І ми щиро за це їм вдячні. Адже партія «Зелена планета» йшла на вибори не з метою досягнення цілі будь-якими методами, а заради пробудження в серцях громадян надії на краще життя та формування відчуття впевненості у завтрашньому дні та, за потреби, невідкладної допомоги з боку держави».

Українська партія «Зелена планета» своїм прикладом довела, що налагодженою роботою, високими цілями та боротьбою за право кожного українця бути почутим можна подолати усі труднощі та перешкоди, і як результат, досягти довіри громадян. За короткий період передвиборчої кампанії було почуто голос кожного, хто звертався. Активісти «Зелено планети» бралися до справи за лічені секунди після отримання звернення від українців і проханні розібратися чи допомогти у ситуації.

Таким чином, вирішено низку складних екологічних проблем, утилізовано вогнища засмічення навколишнього середовища, створено «Всеукраїнську консультативну Раду з екологічних проблем», яка ініціювала створення законопроектів щодо поліпшення екологічного стану країни. Усі вони направлені на вдосконалення чинного законодавства у сфері екології, а саме: законопроект №11311 «Про заборону на вирубку лісів та введення мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів»; законопроект №11310 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за забруднення навколишнього природного середовища)»; законопроект №11309 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків)». Великого значення має підтримка політичної сили з боку української інтелігенції, провідних громадських організацій та молодого покоління.

Жодного разу члени і соратники партії не поставили під сумнів свою кандидатуру, адже до складу політичної сили увійшли чесні, порядні і готові боротися за справедливість до кінця люди. За два місяці до лав партії приєднувалися представники різних політичних сил.

Саме за плідну, сумлінну працю, за вірність переконанням та силу стояти до кінця Сергій Орєхов подякував членам партії: «Я радий, що у такий непростий час поряд зі мною, у команді під назвою «Зелена планета», зібралися відповідальні, працелюбові, готові до виважених, рішучих дій люди. Особливу вдячність висловлюю працівникам штабів у Донецькій, Луганській, Дніпропетровській та Харківській областях за плідну працю і високий показник довіри громадян. Вибори 2012 року підтвердили, що на далі нам варто активізовувати роботу партії як у центрі, так і на місцях, власним прикладом популяризувати ідею чистого здорового середовища проживання у суспільстві, підтверджуючи свої цілі та завдання конкретними дієвими справами» - підкреслив лідер партії.

Сергій Орєхов звернувся до всіх присутніх зі словами: «Ми впевнено і завзято ступили на стежину відновлення та збереження чистої, багатої, міцної України. За нами сотні соратників, тисячі українців дивляться на нас з вірою та надією. І результати виборів – прямий тому доказ. Перший крок зроблено, тепер – тільки вперед, з ще більшим завзяттям та цілеспрямованістю, впевнено і мудро крокуючи до підвищення рівня життя громадян!»

 Leonard Fournette Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button