Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

З нового року стартує всеукраїнський екологічний конкурс «Порятунок України»

Відбулася чергова робоча зустріч членів української партії «Зелена планета». Під час неї було заслухано звіти від територіальних штабів про результати проведеної роботи та плани дій, які варто здійснити станом до 2013 року.

На з’їзді політичної сили було розглянуто та підтримано пропозицію щодо започаткування проведення з нового року конкурсу на визначення найбільш важливої і такої, що вимагає термінового вирішення, екологічної проблеми з точки зору громадян.

 

Суть конкурсу полягає в тому, що українці зможуть пришвидшити процес вирішення життєвоважливого питання власними зусиллями і з допомогою партії «Зелена планета». Так, на адресу центрального штабу у м. Київ будуть надходити листи з фотокартками від громадян, у яких мова йтиме про ту чи іншу складну екологічну ситуацію: забруднення міста викидами від підприємств і заводів, потрапляння стічних вод до річки, утворення несанкціонованих сміттєзвалищ, випадки забороненої вирубки дерев та полювання на тварин і т. д.

Після розгляду усіх звернень найбільш ґрунтовні і змістовні будуть братися під контроль членів партії, далі будуть здійснювати виїзди активістів на місця, влаштовуватися зустрічі з громадянами, що надсилали листи та вирішуватися проблеми. Таким чином, конкурс покликаний відродити надію українців у здорове квітує майбутнє та породити віру і впевненість у власних силах і силах партії, якій вони довіряють, щодо зрушення точки з мертвого місця та реальній зміні ситуації з унеможливленням повтору подібного та покаранням винних.

Лідер партії Сергій Орєхов звернувся до колег з проханням-вимогою пришвидшити популяризацію всеукраїнського конкурсу «Порятунок України» на місцях, щоб вже з 1 січня на електронну адресу партії надходили листи-звернення від громадян. Особливу увагу Сергій Орєхов приділив необхідності популяризації та просування конкурсу у Луганській, Запорізькій, Одеській,

Херсонській областях та м. Київ. Адже за даними статистів та екологів саме ці регіони є одними з найбільш забруднених в України і, якщо не прийняти відповідні міри, можуть перетворитися за зони екологічного лиха.

Крім того лідер партії нагадав, що «Зелена планета» продовжує працювати у напрямку «очищення» навколишнього середовища від нищівної діяльності, збереження та унеможливлення руйнації дарів природи, члени партії й надалі ведуть чесну, відкриту боротьбу за права українських громадян жити на родючій землі, споживати якісні товари, користуватися послугами на найвищому рівні. Гаряча телефонна лінія партії (координати на сайті) залишається працювати в активному режимі. Скориставшись нею, кожен українець з будь-якого міста, селища чи села держави може у зручний для нього час отримати можливість оперативної реакції членів партії «Зелена планета» на гострі проблеми і заручитися беззаперечною допомогою і гарантією на вирішення складного питання у найменші строки. Взяти участь у конкурсі «Порятунок України» можна теж з допомогою телефону гарячої літії, особливо це стосується місцевостей, де відсутня мережа Інтернет.

 Kareem Hunt Jersey
AddThis Social Bookmark Button