Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Аби допомагаючи, не нашкодили!

Боротися зі сміттям – справа благородна. Однак, це має бути не так, як складається у Львові. Справа у тім, що на території Львівського аеропорту планується встановлення сміттєспалювальної установки з утилізації побутових відходів у безпосередній близькості до осель городян. Місцеві жителі – проти, адже це може загрожувати їх здоров’ю.

 

Відстань від аеропорту «Львів» до найближчого житлового будинку, дитячих дошкільних закладів та закладів освіти є меншою від 500 метрів. Крім того, сміттєспалювальна установка не сертифікована на території України та не має висновків і погоджень відповідних органів.

Спалювання ж будь-яких комбінацій предметів побуту: гуми, поролону, лінолеуму, поліетиленової плівки, пластикового посуду тощо – супроводжується викидом в атмосферу діоксинів та інших канцерогенів. Діоксини – це суперекотоксиканти, що належать до І класу токсичності, універсальні кліткові отрути, споріднені з клітковими рецепторами і ключовими ферментами та гормонами. Вони пригнічують імунітет, провокують появу злоякісних пухлин, пришвидшують процеси старіння, порушують репродуктивні функції в чоловіків і жінок, призводять до накопичення генетичних порушень, що передаються через кілька поколінь.

Рівень канцерогенних небезпек від спалювання відходів для людини надзвичайно високий. А жодні з існуючих фільтрів не забезпечують повної очистки. Тобто, знешкодження відходів у повному обсязі не відбувається. Крім того, постає нова проблема – знешкодження вловленого попелу і самих відпрацьованих фільтрів, для нейтралізації яких потрібні спеціальні сховища з особливими затратами для забезпечення їх екологічної надійності.

Тож, люди, що проживають близько львівського аеропорту, на території якого планують встановити сміттєспалювальну установку з утилізації побутових відходів, можуть опинитися у реальній зоні ризику, таке сусідство є великою загрозою для їх здоров'я та здоров'я їх дітей.

Члени української партії «Зелена планета» на чолі з лідером Сергієм Орєховим переконані, що проблему необхідно вирішувати негайно, спираючись на пріоритети мешканців Львова. А так, як пріоритетом для кожної людини є її здоров’я та безпечна життєдіяльність, будівництво та встановлення сміттєпереробного комплексу можливе лише за умови наявності всієї необхідної документації та дозволів відповідних установ і, беззаперечно, далеко за межами міста, на цілком безпечній відстані.

 Raekwon McMillan Jersey
AddThis Social Bookmark Button