Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Рівень води в Світовому океані стрімко зростає

47 провідних кліматологів світу провели дослідження в області танення полярних льодовиків, яке є однією з причин підвищення рівня світового океану. Супутники допомогли вченим відстежити, наскільки зменшувалися розміри льодовиків Антарктики, Арктики та Гренландії за цей час, завдяки чому з'ясували, який обсяг води "зниклі з поля зору" частини льоду привнесли в світовий океан. Виявилося, що він збільшується зі швидкістю в три рази вищою, ніж 20 років тому.

 

З'ясувалося, що рівень світового океану підвищився з 1992 року на 11,1 міліметра. Кожен рік він піднімався приблизно на 0,95 мм, що в три рази більше показників 20-річної давності: тоді рівень води піднімався на 0,27 мм на рік.

Більш того, глобальне потепління і далі буде викликати танення льодовиків, погрожуючи стати причиною затоплення багатьох міст.

Танення льодовиків відбувається нерівномірно. Гренландія зараз втрачає лід активніше всіх - в п'ять разів швидше, ніж в 1992 році, слідом за нею йде західна частина Антарктиди. За останніми підрахунками, північна і південна полярні шапки втратили близько 1320 і 2940 мільярдів тонн льоду. Не допомагає компенсувати танення льодовиків навіть те, що льодовий покрив східної частини Антарктиди, навпаки, за цей час збільшився. Зміни, що відбулися тут за рахунок сильного випадання опадів, не порівняти з процесами в Гренландії і Західній Антарктиці. Учені поки не роблять точних прогнозів, проте деякі висновки очевидні.

Так, Гренландія буде танути швидше через збільшення температури, а західна частина Антарктики буде ще активніше "розчинятися" в океані, оскільки він стає теплішим. Льодовий покрив східної частини Антарктики буде продовжувати збільшуватися через рясне випадання снігу, що також пов'язано зі змінами клімату.

Тим часом довгострокові прогнози міжнародних організацій, включаючи Організацію економічного співробітництва і розвитку, і інвестбанків

враховують підвищення рівня води в світовому океані в якості одного з важливих факторів зміни структури світової економіки в наступні 50-100 років. Зокрема, це загрожує затопленням прибережних міст, нестачею продовольства і екстремальними змінами погоди.

 Cooper Kupp Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button