Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Людство за 40 років знищило майже третину біоресурсів Землі

Екологи б'ють на сполох: з 1970 по 2010 роки біологічні ресурси нашої планети скоротилися на 28 відсотків. За даними експертів, у порівнянні з 1966 роком споживання людиною ресурсів подвоїлося, і головним світовим споживачем є США.

 

У період з 1970 по 2010 роки біологічні ресурси на Землі скоротилися на 28%. Про це йдеться в новій доповіді під назвою "Жива планета", яку раз на два роки складають фахівці Всесвітнього фонду дикої природи. До висновку про зменшення параметрів біорізноманіття майже на третину вчені прийшли на основі вивчення розвитку більш ніж 9 тисяч популяцій представників класів хребетних тварин - ссавців, риб, птахів, плазунів і амфібій. Експерти констатують, що споживання людиною природних ресурсів у порівнянні з 1966 роком подвоїлося. За їхніми словами, головним користувачем і забруднювачем світової екосистеми є США. Якби весь світ використовував природні ресурси в таких масштабах, в яких їх сьогодні використовують американці, то для підтримки екобалансу знадобилося б п'ять планет, спввідносних із Землею. Однак США займають лише п'ятий рядок у списку країн, які марнотратно використовують світові природні ресурси у розрахунку на душу населення. Лідерами за цим показником виявилися Катар (1-ше місце), Кувейт (2), Об'єднані Арабські Емірати (3) і Данія (4). Місця з 6-го по 10-те займають Бельгія, Австралія, Канада, Нідерланди та Ірландія. В основі підрахунків укладачів доповіді лежали такі показники, як рівень викидів в атмосферу двоокису вуглецю, площі лісів і земель, що використовуються в сільському господарстві, обсяги промислових відходів тощо. Минулого квітяі міжнародна група з 23 учених під керівництвом нобелівського лауреата з біології сера Джона Салстона, опублікувала звіт, в якому закликала до радикального переосмислення ставлення до природи. Вони запропонували змінити структуру споживання природних ресурсів в сторону бідних країн, а також посилити заходи з контролю зростання чисельності населення, щоб перейти до стійкої економіцки і кращого рівня життя для більшої частини людства. В іншому випадку вчені прогнозують соціальні, економічні та екологічні аварії та катастрофи раніше небачених масштабів.

 Danny Shelton Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button