Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Жахливо, але факт: на Землі стало на 70% менше популяції тигрів

Всесвітнім фондом охорони дикої природи та Інтернет-порталом руху, що спеціалізується на моніторингу стану дикої природи, виявлено факт зростання незаконної торгівлі тигрів.

На всій земній кулі залишилося від 3,2 тисячі до 4 тисяч диких тигрів. Незаконна торгівля дикими рослинами і тваринами приносить річний дохід у розмірі до 50 мільярдів євро і займає четверте місце в світі серед нелегальних видів бізнесу. Ця проблема з кожним днем набуває все більшої гостроти, оскільки в цій протизаконній діяльності беруть участь великі злочинні угрупування і навіть терористичні організації. Оборот грошей стає все більш великим, а підживлює цей бізнес чорний ринок, що постійно розширюється.

 

З кожним роком гине все більше тварин, багато з яких вже знаходяться на межі зникнення: 2012 рік став найтрагічнішим в історії для слонів і носорогів. Тигри теж не є винятком. Починаючи з 2000 року, в тих місцях земної кулі, де йде торгівля живими і мертвими тиграми, було вироблено 654 конфіскації. У продаж йдуть практично всі частини тигра. На основі підрахунку цих конфіскованих фрагментів, що призначалися для продажу на чорному ринку, можна зробити висновок, що з метою їхнього видобутку було вбито від 1425 до 1618 тигрів. Ця цифра говорить сама за себе. Але ще більш промовисто вона буде виглядати, якщо ми порівняємо її з вкрай малою кількістю тигрів - від 3,2 тисячі до 4 тисяч особин, які, згідно з даними Міжнародного союзу з охорони природи, все ще залишаються на планеті.

За останні три десятиліття зникло 70% популяції тигрів, а за останнє десятиліття тенденція до їх повного зникнення проявилася з більшою силою. Крім цього, зростає також торгівля живими тиграми. З 2010 по 2012 рік вдалося присікти 61 спробу незаконного продажу живих тигрів. Найчастіше це дитинчата, з якими продавцям набагато простіше управлятися. Як правило, вони призначаються для домашніх звіринців.

Головними ринками торгівлі тиграми є Китай, В'єтнам і Таїланд, де їм приписують чудодійні цілющі властивості. Наприклад, з розмелених в пил кісток тигра готують вино, вартість однієї пляшки якого в Таїланді може досягати 300 євро. У В'єтнамі тигрові кістки гріють на повільному вогні до стану в'язкої маси, яку висушують, а потім вживають разом з міцними алкогольними напоями. А в Китаї, як і у вищезгаданих країнах, всім фрагментам туші тигра, приписують чудодійні цілющі властивості. У продаж йдуть також шкури, голови і кігті, які у всьому світі використовуються як прикраси.

Ще більше посилює гостроту проблеми торгівля через Інтернет. В якості головних постачальників живих і мертвих тигрів є Індія, Індонезія, Малайзія, Росія, Бутан, Камбоджа, Бангладеш і Непал, а головними країнами, через які здійснюється торгівля і подальший перепродаж - Таїланд, В'єтнам і Лаос.

Сьогодні вкрай необхідно міжнародним організація з захисту тварин спонукати уряди вище згаданих країн прийняти на себе більш відповідальні зобов'язання щодо недопущення зловживань у використанні зникаючих видів флори і фауни.

 Marcus Gilchrist Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button