Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

12 березня відбувся VI позачерговий з’їзд української партії «Зелена планета»

У вступному слові до однопартійців з усіх регіонів України Лідер партії «Зелена планета» Сергій Орєхов зазначив: «Сьогодні Україна має все для того, щоб бути сильною: родючі землі, потужну промисловість, освічений і працьовитий народ. Однак статистичні дані свідчать про те, що з кожним роком українців стає все менше, демографічна ситуація погіршується, а населення країни кожного дня стикається з такими проблема як бідність, безробіття, погіршення здоров’я, низька конституційна захищеність прав та інтересів».

 

 

 

  Сергій Орєхов акцентував увагу на тому, що спільними зусиллями однодумців та прибічників партії зроблено багато, однак в країні існує не одна сотня проблем, які потребують вирішення у найкоротші терміни. Адже ці проблеми визначають ритм життя кожного українця: економічні негаразди, соціальна незахищеність, погана екологічна ситуація - переважно, таким чином, громадяни оцінюють ситуацію в державі. А наростання негативних тенденцій в окремих сферах життя привносять в світосприйняття громадян песимізм і невпевненість.

 

 

  

Шлях вирішення проблеми та варіант поліпшення ситуації Лідер політичної сили вбачає у налагодженні тісної і плідної співпраці з міжнародними організаціями, орієнтованими на вирішення екологічних та соціальних питань: «Сьогодні в європейських країнах державні програми орієнтовані саме на поліпшення екологічного фону. Люди усвідомлюють, що жити в такому світі далі просто буде неможливо. І тому, ґрунтуючись на закордонному досвіді. Ми відкриваємося до співпраці, роботи над новими екологічними проектами і підтримці наших однодумців» - підкреслив Сергій Орєхов.

Так, на сьогодні партія «Зелена планета» на рівні з провідними країни західної Європи бере активну участь у діяльності Координаційної Ради міжнародної прикордонної програми «Тиса». Той факт, що представники партії являються членами «Європейської академії природничих наук у Ганновері» (Німеччина) - науковому співтоваристві, яке сприяє інтеграційним процесам у світовому науковому просторі, говорить про те, що програма «Зеленої планети» правильна і дієва. Усвідомлюючи, що екологічні катастрофи найважче уникнути, а їх наслідки можуть нести непоправний характер, представники партії активно співпрацюють з «Міжнародним громадським фондом захисту людської гідності і безпеки». Крім того, українською партією «Зелена планета» вже підписано Меморандум про співробітництво з міжнародною громадською організацією «Космос Землі», в яку входять 12 країн і Протокол намірів з російськими партіями: «Альянс Зелених», «Зелені».

Заступник лідера партії- Валерій Цибух наголосив на тому, що лише сильна конкурентоспроможна національна економіка, вибудувана на принципах «зеленого росту» та міжнародного співробітництва зможе забезпечити добробут людей, гідне місце України у світовій спільноті та щасливе майбутнє прийдешніх поколінь.

Члени партії «Зелена планета» під час з’їзду зійшлися на тому, що запорука подальшої розбудови сильної, багатої, здорової України полягає у зрозумілих і простих, але дуже важливих речах, а саме:

1. Рівний доступ всіх громадян суспільства до державотворення, розбудови гуманістичної політичної системи, реформування економіки.

2. Консолідація зусиль всіх громадських організацій у виробленні стратегії розбудови громадянського суспільства навколо єдиної ідеї: «Гордості

за свою країну і відповідальності за її майбутню долю - Козацькому роду нема переводу».

3. Формування середнього класу, здорової нації на культурних, гуманних, духовних засадах.

4. Розробка соціальних програм та виховних проектів, які базуються на українських національних традиціях.

 

По закінченні з’їзду Лідер політичної сили Сергій Орєхов звернувся до присутніх з вимогою якісної результативної роботи: «Тільки спільними зусиллями на місцях, оперативно і гостро реагуючи на всі прояви у суспільстві, наша робота дасть позитивний результат, і не тільки на майбутніх парламентських виборах, а й на чергових місцевих виборах. Адже беззаперечно наша партія буде брати участь у виборах у депутати Київради та Київського міського голови. Власним прикладом працездатності, стійкості, відданості ідеї та вірі у досягнення мети ми покажемо і навчимо країну, як треба жити в екологічно чистому середовищі з високою економікою і воістину соціальними орієнтирами».

Сьогодні в місті Києві проживає 2 мільйони 822 тисячі 120 осіб. З них – 2 мільйони 168 тисяч 571 особа є виборцями. У Києві сьогодні 1072 виборчі дільниці. Депутатський склад Київської ради нараховує 120 депутатів. На прийдешніх виборах буде обрано – 60 депутатів за пропорційною системою і 60 – за мажоритарними округами. «Ми маємо взяти на себе зобов’язання, щоб партія «Зелена планета» була представлена найближчим часом у Київській міській раді великою депутатською фракцією, яка буде дбати про наше місто, захищаючи цінності близькі кожному киянину та кожному українцю» - наголосив Сергій Орєхов.

 

Під час роботи VI-й позачерговий з’їзд Української партії «Зелена планета» вирішив затвердити оновлений склад Політичної ради Української партії «Зелена планета» :

 

1. Орєхов Сергій Михайлович – Голова Партії.

2. Кононенко Олег Вікторович – Перший заступник Голови Партії.

3.Цибух Валерій Іванович - заступник Голови Партії .

4.Щокін Ростислав Георгійович - заступник Голови Партії .

5. Муца Ореста Павловича- заступник Голови Партії .

6. Бутенко Анатолій Іванович – член Політради.

7. Нікітенко Володимир Павлович - член Політради.

8. Пічугін Олександр Юрійович - член Політради.

9. Шконда Володимир Валентинович - член Політради.

10. Кричун Михайло Олександрович - член Політради .

11. Кияниченко Сергій Георгійович - член Політради.

12. Рябий Едуард Геннадійович - член Політради.

13. Єнін Анатолій Михайлович - член Політради.

14. Стеценко Юрій Миколайович - член Політради.

15. Павлюк Тетяна Михайлівна .

 

Розглянувши Рішення Політичної ради Партії «Про участь Української партії «Зелена планета» у виборах депутатів до міської ради та міського голови м. Києва» VI-й позачерговий Зїзд УП «Зелена планета» вирішив:

1. Призначити Муца Ореста Павловича Керівником виборчого штабу м. Києва

2. Керівникам територіальних партійних організацій терміново включитись в роботу по дообранню депутатів до обласних та місцевих рад.

3. Територіальним партійним організаціям УП «Зелена планета»:

* Активізувати роботу по створенню первинних осередків;

* Залучати до керівництва найбільш активніших членів Партії.

* Довести чисельність членів Партії в кожній місцевій партійній організації не менше 300 осіб.

Засвідчуючи глибоку повагу та шанобливе ставлення і довіру до політичного лідера, члена української партії «Зелена планета» вручили лідеру партії Сергію Орєхову символ українського добробуту, гостинності та відродження – запашний каравай.

 

 Tyrod Taylor Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button