Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Що ми п’ємо?

Вода з-під крана в Україні небезпечна для здоров'я і годиться лише для миття посуду. Провиною тому є відсталі очисні технології та середньовічний бруд у водопроводі, ступінь небезпеки яких вітчизняні фахівці навіть не можуть виміряти.

Якщо в Євросоюзі перед подачею населенню воду аналізують на вміст шкідливих речовин по 70 показникам, а в США – по 102, то в Україні – лише по 30. Велике число норм – не примха хіміків. За 95 компонентами контролювати воду рекомендує Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ). Але навіть якби вітчизняні водоканали і прислухалися до ВООЗ, то більшість лабораторій в країні не в змозі провести аналіз навіть по 70 європейським пунктам.

Втім, і за діючими 30 показниками українська вода з-під крана далека від досконалості. Так, за даними дослідження, проведеного в 2013 році під час паводку, Всеукраїнської професійної громадської організацією WaterNet, у воді, яку п'ють жителі Києва, перевищена гранично допустима концентрація (ГДК) марганцю в 70% всіх взятих проб, алюмінію – в 52%, хлору – в 42% і заліза – в 8%.

А всеукраїнська громадська організація "За право громадян на екологічну безпеку", шляхом незалежного дослідження води в Дніпропетровську і Херсоні, виявила перевищення у кілька разів вмісту заліза і сульфатів.

Надлишок всіх цих речовин здатний провокувати захворювання печінки та підшлункової залози, шлунка і нервової системи, попереджають медики. Цього, безперечно, не станеться від однієї склянки такої води, одразу зазначає Захар Малецький, експерт WaterNet, але якщо пити її регулярно роками, то проблем зі здоров'ям не уникнути.

Надмірно насичений елементами таблиці Менделєєва вміст водопроводу – результат зношеності комунікацій, побудованих в середині минулого століття, а також промислового забруднення головних питних артерій країни – Дніпра і Десни, вважають експерти.

Українську воду, на відміну від європейської, не можна в принципі вважати питною, переконаний Владислав Гончарук, директор Інституту колоїдної хімії та хімії води."Це технічна, у кращому випадку санітарно-гігієнічна вода, придатна в домашніх умовах, наприклад, для миття підлоги або посуду", – говорить він.

 Chad Kelly Jersey
AddThis Social Bookmark Button