Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

800 тисяч гривень заплатять браконьєри з Чернігівщини за знищення риби

Швидке і високопрофесійне реагування працівників Новгород-Сіверського районного відділу міліції Чернігівщини на повідомлення, що надійшло від рибалок аматорів про факт браконьєрства дозволило затримати групу осіб, які завдали шкоди природі майже на 800 тисяч гривень.

Про це повідомляють у прес - службі УМВС України в Чернігівській області.

 

Ввечері у до Новгород-Сіверського УМВС України в Чернігівській області від групи рибалок жителів району надійшла оперативна інформація про те, що на річці Судость (притоці Десни) неподалік прикордонного селища Грем'яч браконьєри здійснюють лов риби. Що важливо: місцеві рибалки обурені нахабним, варварським виловом риби, яке велося відкрито, ні кого не соромлячись, влаштували на браконьєрів засідку. Розуміючи, що по всій ймовірності, так нахабно браконьєри діяли тільки тому, що відчували свою безкарність, рибалки дзвонили не до рибоохорони, а безпосередньо міліції. І це мало результат.

До місця події була направлена група швидкого реагування райвідділу. У вказаному місці співробітники міліції виявили шістьох чоловіків, жителів райцентру та приміських сіл. Вони вже завершували вантажити в кузов автомобіля «ГАЗель-дует» вилов та знаряддя лову.

Як розповів начальник Новгород-Сіверського РВ УМВС України в Чернігівській області Ігор Паніотов: «Прибула на місце слідчо-оперативна група виявила і вилучила у зловмисників гумовий човен, майже стометрової довжини невід з дрібним вічком, а також 13 мішків, доверху наповнених дрібною рибою. Згодом було встановлено, що браконьєри добули близько 600 кілограмів риби, серед якої переважали верховодка, плотва і окунь, а також були кілька дрібних щук. Хочеться окремо подякувати місцевих рибалок, за їхню громадянську позицію. Побільше б таких небайдужих людей і наші річки знову стануть рибними».

Оскільки шкоду, заподіяну природі, обчислюються не за загальною вагою добутої риби, а по «хвостах», працівникам міліції довелося витратити кілька годин на підрахунок браконьєрського видобутку.

Спільними зусиллями громадськості, працівників райвідділу та місцевого пункту водної міліції, (вони були запрошені для надання практичної та методологічної допомоги), було встановлено: кількість знищеної молоді риби, яка перевищила 44500 штук. Збитки природі Придеснянського краю оцінена в понад 780 тисяч гривень.

Проти правопорушників відкрито кримінальне провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України («незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом»), яка передбачає покарання від великого штрафу до позбавлення волі на строк до 3 років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Остаточно міру відповідальності браконьєрів визначить суд.

 Brian Allen Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button