Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Перша і найбільша озонова діра на планеті

Перша озонова діра була виявлена 1985 над Антарктидою. З'ясувалося, що діаметр її понад 1000 кілометрів, площа - близько 9 мільйонів квадратних кілометрів. Щороку в серпні діра з'являється, наводячи жах на людство, а в грудні або січні зникає, неначе її ніколи й не було. Над Північним півкулею в Арктиці пізніше відкрили іншу діру, однак вона була значно менших розмірів. Нині вчені довели, що на нашій планеті існує велика кількість озонових дір. Однак найбільш небезпечна та велика розташована саме над Антарктикою. Озон - це отруйна речовина, шкідлива для людини.

 

Хоча в невеликих дозах пахне досить приємно - для того, щоб в цьому переконатися, достатньо прогулятися на природі після грози. За звичайних обставин в нижніх шарах атмосфери Землі озону практично немає. Ця речовина у великих кількостях присутній в стратосфері. Яка починається приблизно на 11 кілометрі від поверхні планети і простягається приблизно до 51-го. І на самому верху стратосфери лежить озоновий шар. Він поглинає смертоносні промені Сонця і, отже, захищає життя на планеті. Однак є на планеті і виключення - під озонової дірою кілька місяців в році лежить вся Антарктида і частина Світового океану. Саме над Антарктидою з тієї причини, що цей континент від природи найбільш схильний до дефіциту озону, - полярний вихор не пускає озон з приполярних областей, полярні стратосферні хмари руйнують озон і так далі. Перша і найбільша озонова діра на планеті Відкриття озонової діри породило безліч дискусій і спекуляцій. І перевернуло погляд на склад атмосфери з ніг на голову. Згадаймо хоча б той факт, що до відкриття озонової діри саме озон вважався речовиною, що отруює атмосферу - вважалося, що озоном атмосфера переповнена, що озон головний винуватець "парникового ефекту" і з цим необхідно щось робити. У теперішній же час людство дійсно намагається робити кроки для відновлення озонового шару, тому що шар тоншає не тільки над Антарктидою, але й по всій Землі. І тепер з питання наукової цікавості перетворився на глобальну проблему. 

 Chase Daniel Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button