Український степ перетворюється у пустелю

Про зміни клімату і його тенденції нам доводилося чути вже не раз. Однак проблема настільки багатопланова, що існує потреба повернутися до неї знову.

В Україні в останні десятиліття почастішали жорстокі посухи й істотно підвищилися показники температури влітку, клімат набуває ознак континентальності. Темпи наростання температури в нашій країні істотно випереджають середні планетарні показники. Особливо рельєфно проявляється така тенденція на Півдні в зоні Степу, де на поля і посіви в поточному році фактично не випадали опади протягом чотирьох-п'яти місяців. Відповідно на мізерних запасах вологи, що знаходиться в ґрунті після попередніх посушливої осені та безсніжної зими, формувати урожай сільськогосподарських культур було дуже складно. Традиційно всі скаржаться на погоду - спекотне сонце і засуху.

AddThis Social Bookmark Button

Херсонщино, зроби правильний вибір!

Україна – квітуча країна з славетною історією, багатими природними ресурсами, сприятливим географічним розташуванням, самобутньою культурою, звичаями, традиціями, мовою. Однак, у цій гарній країни мають місце численні екологічні проблеми, несерйозне ставлення до яких збоку всього суспільства може призвести до жахливих наслідків.

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Чим живе Сумщина?

Унаслідок нераціонального і неконтрольованого використання природних ресурсів на території України все помітнішим стає погіршення екологічного стану. Характерними ознаками повсякдення виступають забруднення атмосферного повітря, поверхневих та підземних вод, ґрунтів. Ці чинники у свою чергу активізують розвиток несприятливих природних процесів, ускладнюють використання природних компонентів як виробничих ресурсів у промисловості і сільському господарстві.

 

 

AddThis Social Bookmark Button

«Морській перлині» в Україні БУТИ!

Час спливає надзвичайно швидко. До виборів у Верховну раду України залишилося зовсім не багато. Тому й не дивно, що значно зросла агітація та пропагандистська робота з боку делегатів у депутати. Кожен як може, так і впливає на свідомість громадян: листівки, біг-борди, подарункові пакети, теле-, радіореклама та ін. Однак, далеко не всі політичні сили, розгортаючи гучну кампанію, не те, що знають, а взагалі, не мають уявлення про те, що важливо і болить українцям.

AddThis Social Bookmark Button

Українська партія «Зелена планета» тримає руку на пульсі актуальних проблем Житомирщини

Українська партія «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим звертають увагу суспільства на екологічні проблеми Житомирської області.

«Ми не можемо оминути факт впливу Чорнобильської аварії на довкілля Житомирщини. Чорнобиль є великою проблемою не тільки для регіону, а й для України в цілому. Негативний вплив на життя і здоров’я людей, покинуті міста і села… Від наслідків цієї антропогенної катастрофи ми позбавимось ще не скоро. В цій ситуації дуже важливо зрозуміти українському суспільству про цінність формування екологічної свідомості кожної людини» – заявляє Сергій Орєхов.

AddThis Social Bookmark Button