Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Екологічні проблеми Львову

Представники партії «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим, добре розуміють, що у кожному регіоні України є свої екологічні проблеми, які потребують негайного вирішення. Та так вже повелося, що на покращення екологічного стану грошей у бюджеті країни завжди не вистачає. Звісно, економічна та соціальна стабільність - необхідна умова для упевненості у завтрашньому дні.

«Але яким буде той завтрашній день, коли з кожним роком ми власними руками все впевненіше душимо екологію? Душимо і жаліємося одночасно, на те що так не вистачає свіжого повітря», - звертається до всіх українців Сергій Орєхов.

Екологічна ситуація у Львові погіршується з кожним роком, і залишати й надалі їх поза увагою громадськості – злочин. Та знайти винних у нашій країні непросто, і поки йде активна діяльність у напрямку, кого б «звинуватити», місто потерпає від:

- скупчення великої кількості пестицидів на Грибовицькому сміттєзвалищі;

- зберігання у межах області гудронів, що не відповідає нормам екологічної безпеки;

- смороду у Львові, головними причинами якого фахівці називають, окрім діяльності підприємстві, які незаконно скидають стоки, ще й розгерметизовану систему каналізації під час ремонту доріг, зношеність труб;

- шкідливих викидів різноманітних підприємств, зокрема, деревообробні заводів у Кам’янко-Бузькому районі, Миколаївського цементного заводу та інших;

- одвічної львівської проблеми води. А точніше, її відсутності. «Скільки себе пам’ятає сьогоднішнє покоління львів’ян, в місті завжди були проблеми з водопостачанням. Ще за радянські часів приймалося безліч рішень щодо нагального його вирішення, однак, як то кажуть, «віз і нині там», - зазначає лідер партії Сергій Орєхов.

Представники партії «Зелена Планета» наголошують на тому, що екологічна ситуація у Львові зумовлена специфічним для нього, тісно переплетеним комплексом природних, містобудівних, інженерних, соціально-економічних та інших умов й ускладненими у зв’язку з цим спробами її поліпшення. Вона також характеризується високою ймовірністю прояву надзвичайних ситуацій і незадовільною здатністю природного середовища до самопідтримання й самовідновлення.

Зважаючи на усі вищеперераховані пункти, основними пріоритетами екологічної політики у Львівській області повинні стати:

- екологічна реабілітація територій в зоні діяльності гірничо-хімічних та гірничовидобувних підприємств;

- сприяння залученню централізованих капітальних вкладень, передбачених відповідними постановами Кабінету Міністрів України, власних коштів підприємств та інвестицій щодо впровадження нових екологічно чистих технологій;

- відновлення і підтримання гідрологічного режиму та покращення екологічного стану рік басейнів Дністра, Західного Бугу;

- будівництво нових, реконструкція і ремонт діючих водопровідно-каналізаційних та очисних споруд;

- вирішення питань утилізації та захоронення промислових і побутових відходів через створення підприємницьких структур з переробки та утилізації цих відходів;

- забезпечення наповнення цільових фондів охорони навколишнього природного середовища у складі місцевих та обласного бюджетів, а також планування пріоритетного фінансування природоохоронних заходів та здійснення контролю за станом їх реалізації, ефективністю та цільовим використанням коштів фондів.

«Ці проблеми виникли тому, що структура господарства України, яке розвивалося десятиліттями, у багатьох регіонах не відповідала їх інтегральному потенціалу. При цьому не враховувались об'єктивні потреби й інтереси людей та екологічні можливості конкретної території. Ми за Україну, за благополуччя нашої нації, збереження традицій та неповторної самобутності народу! Аби досягти цього ми не повинні дивитися у різні боки й зволікати. Потрібно діяти. Разом, задля життя!», - говорить лідер партії Сергій Орєхов.

Продовжувати зволікати далі неприпустимо. Починати необхідно вже зараз, відроджуючи екологічні рухи, розроблюючи стратегії щодо природоохоронної діяльності. Якщо кожен відповідатиме за свої дії і почне слідкувати не тільки за новітніми технологіями, а й за оточуючим середовищем, то багато екологічних проблем можна уникнути.

«Зараз перед нами зелене світло – можна сміливо йти вперед! Зробімо це разом – так легше долати перепони, так швидше досягнемо спільної мети, а якщо «чогось» не вистачає - знайдемо разом! Задля процвітання свого народу, утвердження міцних позицій держави, здоров’я нації, чистого повітря думок та дій!», - наголошує лідер Української партії «Зелена планета» Сергій Орєхов.

 Andre Smith Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button