Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 

5. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


6. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


7.  Національна спілка письменників України


  8.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


9.  «Український союз промисловців та підприємців»


 10. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


11.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 12. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


13. Аграрна Партія України


14. «Europejski Holding Energetyczny»


 15. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  16. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  17. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


18 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


19.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Проблеми Донецького регіону

Саме на сході країни зосереджена робота великих промислових підприємств, чого тільки коштує видобуток вугілля. Завдяки Донецькій області країна отримує необхідні енергетичні ресурси, експортує чорні і кольорові метали, а натомість донеччани отримують важке повітря, брудну воду, звалища з відходами, виснажені ґрунти.

Українська партія «Зелена планета» на чолі з її лідером Сергієм Орєховим не може обійти увагою той факт, що саме у Донецькій розташовані найбільші забруднені міста - Слов'янськ, Макіївка, Донецьк, Краматорськ, Дзержинськ, Єнакієве, Сєверодонецьк.

Лідер партії підкреслює: «Екологічна політика цих міст повинна бути спрямована на формування такого нормативно-правового поля, управлінських та регуляторних важелів та системи контролю за поведінкою забруднювачів, які б обмежували можливості

надмірного використання природних ресурсів, виключали досягнення неприпустимих рівнів забруднення та гарантували екологічно безпечну життєдіяльність населення».

Сергій Орєхов наголошує на тому, що сьогодні необхідно спрямувати всі сили на:

• ліквідацію накопичувачів високотоксичних відходів хімії та коксохімії (Макіївка, Авдіївка, Маріуполь, Єнакієве, Горлівка) з вирішенням питання утилізації накопичених відходів;

• утилізацію та знищення відходів промислового комплексу;

• зниження скидів забруднених вод від промислових підприємств і в комунальному секторі;

• будівництво регіонального заводу по переробці високотоксичних відходів; • ліквідацію несанкціонованих сміттєвих звалищ;

• розвиток природно-заповідного фонду області;

• екологічну освіту, роботу з громадськими організаціями, міжнародне співробітництво у галузі екології.

Адже, тільки в одній Донецькій області загальна маса накопичених індустріальних відходів становить 4 млрд. тон. В той же час в області недостатні і виснажені природні ресурси. Ліси займають лише 7% її території. Забезпечення річковим стоком на одного жителя в 5 разів менше, ніж в цілому по Україні, забезпеченість сільськогосподарськими угіддями - менше в 2 рази. Розорювання угідь становить 80%. Грунт пошкоджений ерозією на цілих 70%. З 247 малих річок області - 230

річок деградовані. Постійне джерело техногенного навантаження на один квадратний кілометр території області з різними небезпечними факторами в 5-7 разів вище середньо українських. Інтенсивна розробка корисних копалин та їх переробка негативно впливає на геологічне та навколишнє природне середовище, сприяє активізації екзогенних геологічних процесів, зміні складу ґрунтів, підземних і поверхневих вод. У зв’язку з процесом закриття неперспективних шахт, що почався ще у 1996 році, до існуючих екологічних проблем, зумовлених виробничою діяльністю гірничовидобувних підприємств, додається необхідність комплексної оцінки змін екологічної ситуації і вживання заходів по мінімізації негативних наслідків, спричинених закриттям вугільних шахт.Безумовно, така складна екологічна ситуація негативно впливає на стан здоров'я населення області.

«Продовжувати спостерігати за всім цим і підбивати страхітливі підсумки - немає більше сил. Ми повинні діяти, негайно! Проживаючи у такому середовищі українці знищують своє здоров'я, здоров'я майбутніх поколінь», - говорить Сергій Орєхов.

Так, стабільність і впевненість у завтрашньому дні важливі, але чи потрібно це, коли у людини, його близьких, виникають проблеми зі здоров'ям? Коли виникають подібні ситуації - ніяке золото світу не допоможе.

«Давайте збережемо найцінніше, допоможемо один одному в першу чергу заради процвітання країни і благополуччя українців!», - закликають представники партії «Зелена Планета».

Найбільш термінові екологічні проблеми можуть бути вирішені лише в тому випадку, якщо з самого початку визначені ясні цілі і найбільш ефективні шляхи досягнення кожної з них. Така оцінка пріоритетів, ризику і вигід є найважливішою передумовою для спрямування інвестицій в підтримку соціально вагомої і екологічно важливої мети.

Представники української партії «Зелена Планета» гарантують, що спільними зусиллями зможуть відновити екологічну ситуацію і підтримати стабільність. Всім, хто не пройде повз, висловлять подяку наступні покоління.

«Ми не будемо багато говорити, краще нехай це зроблять наші реальні вчинки, але почути обіцяємо кожного. Природа щедра ... і далі продовжувати бездумно користуватися нею - недопустима розкіш», - зазначає Сергій Орєхов.

 Dalton Schultz Authentic Jersey
AddThis Social Bookmark Button