Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

«Морській перлині» в Україні БУТИ!

 

Члени української партії «Зелена планета» через обласні, регіональні та міські представництва кожного дня мають справу з численними проблемами, які турбують жителів різних куточків України. Саме лідер партії Сергій Орєхов разом зі своїми соратниками не говорить про ці проблеми, а вирішує їх.

Досить лишень згадати про нещодавні рейди активу партії щодо наведення ладу в торгівельній мережі «МЕТРО», утилізацію 40 тонн куриних відходів, які забруднювали прилеглі до столиці землі, забезпечення шкіл-інтернатів очищеною водою, створення Всеукраїнської консультативної ради з екологічних проблем.

Вирішивши одну проблему політична партія одразу береться за дві. Адже її надзвичайно бентежить екологічна ситуація, яка склалася по всій Україні, і, що найголовніше - ця ситуація, без втручання, може значно погіршитися.

Так, взяти за приклад лишень одну з областей України, «перлину біля моря», славнозвісну Одесу, до якої полюбляють їздити туристи через сприятливий клімат та цілющі властивості Чорного моря.

Однак, у цьому цілющому морі мають місце величезні об'єми забруднених побутовими, каналізаційними стоками, пов'язаними з індустрією рекреації, шельфових зон. Через це в останні роки закриваються деякі пляжі. Саме внаслідок великих обсягів брудного теригенного зносу в

прибережних районах північно-західної частини Чорного моря все частіше трапляються зони замору риби. А у зв'язку з розвитком розробки підводних нафтогазових родовищ, почалося все більш активне забруднення води нафтопродуктами. Через порушення регіонального гідродинамічного, гідрохімічного й теплового балансу водних мас моря поступово піднімається межа насичених сірководнем глибинних пластів.

Деградують цінні в лікувальному відношенні причорноморські лимани: Куяльницький, Хаджибейський, Будакський. Особливу тривогу викликає Куяльницький лиман, в якому лікувальні грязі визнані еталонними за їх лікувальними властивостями, а на березі лиману розташований курортний комплекс міжнародного значення. Тилігульський лиман теж потребує покращення екологічного стану.

Запаси поверхневих вод на території області розподіляються нерівномірно. Низька забезпеченість області прісними водними ресурсами та підземними водами створює напруженість у водопостачанні населення. Централізованим водопостачанням охоплено лише 57% сільських населених пунктів Одещини, у 83% з них вода не відповідає вимогам державного стандарту. У 124 населених пунктах (17-ти районах області) користуються привізною водою. Низька якість питної води спричиняє погіршенню стану здоров’я населення. Будівництво водопровідної мережі проводиться надзвичайно повільнимим темпами, майже 80% очисних споруд знаходяться в незадовільному технічному стані. Проблема забруднення водних ресурсів під впливом скиду неочищених та недостатньо очищених стічних вод в області загострюється.

Через зливові дощі та підтоплення у 9 районах області (Кодимському, Балтському, Любашівському, Ананьївському, Красноокнянському, Фрунзівському, Ширяївському, Великомихайлівському і Тарутинському) за останні роки значно збільшилась кількість зсувів, що викликають руйнування споруд, призводять до втрати цінних сільськогосподарських угідь, забруднюють вулиці міст та сіл.

На жаль, протизсувні заходи в області носять сьогодні локальний характер і виконуються в останні роки тільки у разі аварійного стану будівель, руйнування транспортних мереж. Разом з тим сучасний стан населених пунктів, у першу чергу в межах узбережжя рік і Чорного моря, вимагає термінового вжиття систематичних заходів для проведення будівництва, реконструкції та капітального ремонту протизсувних споруд.

У курортному регіоні України у атмосферне повітря регулярно потрапляють шкідливі речовини від підприємства, насамперед, нафто- , газопереробної промисловості, енергетики. А це сірчистий ангідрид, оксид вуглецю, оксиди азоту, пил, викиди яких складають 79% від усіх викидів по області. А вся справа у ненадійності роботи застарілого очисного обладнання. У регіонів вкрай необхідним є впровадження ефективних технологій виробництва.

Основними джерелами забруднення ґрунту в населених пунктах, в першу чергу в м. Одеса, є викиди промислових підприємств, пересувних джерел забруднення, накопичення на території міста в промислових зонах неутилізованих відходів. Значний вплив на рівень забруднення ґрунту має невпорядковане розміщення токсичних промислових відходів, які утворюються в результаті діяльності промислових підприємств міста.

Стан рослинного світу області потребує невідкладних заходів для створення нових насаджень, захисту та збереження зелених об’єктів, раціонального використання рослинних ресурсів, забезпечення видового розмаїття історично сформованої флори і фауни, створення умов їх відтворення та збереження властивостей, які забезпечують природну рівновагу.

Українська партія «Зелена планета» вбачає такий план невідкладних дій з поліпшення екологічної ситуації Одеської області:

* боротьба з наслідками водної та вітряної ерозії, ґрунтовими зсувами, підтопленням населених пунктів шляхом проведення ґрунтозахисних

заходів та впровадження контурно-меліоративної системи землеробства;

* оздоровлення екологічного стану басейнів річок Дунай і Дністер, котрі є основними джерелами водопостачання Одещини;

* збереження й відтворення водних ресурсів, зокрема озера Сасик, Придунайських озер, малих річок;

* будівництво нових та реконструкція існуючих очисних та каналізаційних споруд;

* вирішення проблеми утилізації відходів

* зниження інтенсивності забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами;

* встановлення жорсткого контролю щодо будівництва на узбережжі й косах Чорного моря численних пансіонатів і баз відпочинку, що призводить до активного зростання побутових відходів, каналізаційних стоків тощо;

* розширення мережі природно-заповідного фонду області.

Тільки спільними зусиллями, об’єднавшись і усвідомивши пріоритетні цілі та завдання можливо поліпшити стан речей, що склався. Немає часу для роздумів та вагань. Треба діяти зараз. Лідер української прогресивної партії «Зелена планета» Сергій Орєхов неодноразово відкреслював: «Ми усвідомлюємо відповідальність, яка лежить на наших плечах, адже взялися оберігати і відроджувати головне: право людей на чисте повітря, воду, грунт, на якісні товари та послуги, право на здорове, щасливе життя. Я разом з чисельними соратниками по всій Україні прагну, щоб за вікнами наш громадянин бачив квітучий горизонт, а не клуби диму від діяльності заводів і підприємств, щоб він спокійно плавав в Українських річках, відпочивав на узбережжях морів, споживав смачну і корисну їжу, аби його діти й правнуки жили на плодючих чорноземах, а не на грунті насиченому пестицидами та гербіцидами, аби куріння і алкоголізм стали нонсенсом для нашого суспільства. Партія «Зелена планета» та Всеукраїнська рада з екологічних проблем завжди відкрита для небайдужих, сильних душу та рішучих до дій українців. Ми раді вітати всіх, хто розділяє наші думки та позиції!» 

 

 Jessie Bates III Womens Jersey
AddThis Social Bookmark Button