Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Українська Рада Миру

 


 2. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


3. Громадська організація «Союз юристів України»


4.  80 -та окрема десантно-штурмова бригада


 5.  39- й Зенітний Ракетний Полк (Україна)


 

6. Всеукраїнський союз учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів

"Всеукраїнський Союз"

 


7. Емігрантське радіо

emradio.com.ua 


8.  Національна спілка письменників України


  9.  Українська асоціація зовнішньої політики

 


10.  «Український союз промисловців та підприємців»


 11. «Всеукраїнська спілка громадських організацій «Асоціація ветеранів спорту України» 


12.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»

 


 13. Партія «Захисників Вітчизни»

 

 


14. Аграрна Партія України


15. «Europejski Holding Energetyczny»


 

 16. «Благодійний фонд допомоги беезпритульним тваринам  HAPPY PAW»


  17. Всеукраїнська  громадська організація "Чесне слово "


  18. Первинна  профспілкова  організація "Трудова  солідарність"


19 . Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 

 


20.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

V З'ЇЗД ПАРТІЇ

Виступ Лідера партії Сергія Орєхова на V з’їзді партії!

orexov 1

 Дозвольте від щирого серця привітати делегатів з усіх областей України, Автономної Республіки Крим, міст-героїв Києва та Севастополя, гостей з'їзду і журналістів, присутніх в цьому залі!

Наш з'їзд - особливий для партії «Зелена Планета» і не тільки тому, що він проводиться напередодні виборів до Верховної Ради, а перш за все тому, що ми вступаємо в епоху великих змін у відносинах до питань екології та соціальної політики. Ці зміни носять глобальний характер. Жителі планети Земля розуміють, що без справедливих відносин в суспільстві, без чистого середовища проживання, успіхи в економіці втрачають своє значення. Люди хочуть повернути планеті її первозданну чистоту і бачити світ таким, яким його створив Всевишній.

Партії соціально-екологічної орієнтації і громадські рухи набувають все більше прихильників у всіх країнах. Поліпшується і стає тісніше взаємодія «зелених» .Партія «Зелена Планета» не залишається осторонь від цих важливих процесів. Вже сьогодні наша партія привертає до себе увагу однодумців по всьому світу. Не випадково, в роботі нашого з'їзду беруть участь видатні державні, громадські та політичні діячі більше ніж з 20 країн світу. Давайте всі разом, тепло, по-українськи, привітаємо наших дорогих зарубіжних друзів ... До виборів у Верховну Раду залишається понад 80 днів. Настає час палких суперечок, і, як правило, великих політичних обіцянок.

Погано, що слова багатьох політиків залишаються всього лише словами і не мають продовження в таких же добрих і правильних справах для свого народу. Законодавча влада, втрачає час в нескінченних обговореннях далеких від реального життя питань.

Втрачається не тільки час. Наш терплячий і працьовитий народ втрачає віру в своїх обранців

 

Терпіння людей не нескінченно. Ми не можемо стояти на місці, коли наші сусіди йдуть вперед. Ми ризикуємо перетворитися з європейської держави в відсталий придаток континенту.

Обіцянки кандидатів в верховний орган законодавчої влади повинні втілюватися в реальні справи для народу. Не можна вірити політикам і депутатам, які вже не виправдали надії народу. Донести цю істину до кожного виборця, до всієї української нації, - перша мета і перша надзавдання партії Зелена Планета.

А в цілому ми повинні констатувати, що ось уже понад 20 років у нашому суспільстві йде дискусія і пошук національної ідеї, яка могла б нас усіх об’єднає. Наша партія бачить її у вирішенні проблем екології: екології життя, екології навколишнього середовища, екології виробництва, в цілому екології душі і виховання високої екологічної культури нації.

Українці - культурний, талановитий, працездатний і толерантний народ. Ми - частина світової цивілізації, в якій політика слугує не поділу, а об'єднання людей.

Не нами сказано: «Будинок, що розділився у собі, не встоїть» .У всіх, хто живе в Україні - одна земля, одна життя, одна доля. Ми повинні наповнити слова «українська нація» сенсом єднання всіх українців незалежно від національності, віросповідання і ставлення до подій, які відбувалися на нашій землі. «Зелена Планета» не намагається нажити спекулятивний політичний капітал на ідеях єдності, як це роблять деякі інші партії. Ми переконані, єднання - неодмінна умова прогресу всієї української нації. Донести цю істину до кожного співвітчизника - друга мета і друге надзавдання нашої партії. Що для нас наше життя і доля?

Деякі партійні лідери вселяють нам, що життя - це політична боротьба, це партійні прапори і політичні гасла ...

Ми, українці, мудрі люди. Ми знаємо, що життя складається з простих, зрозумілих і близьких нам речей. Це наша сім'я, наші діти, наші рідні і близькі, наш будинок, наше господарство. Це чисте повітря, чиста вода, якість продуктів. У більшості областей України якість питної води не відповідає вимогам національного, а тим більше європейського стандарту. (Наприклад: аналіз води в Україні проводиться за 28 показниками, а в США за 300 ...)

В атмосферу щорічно викидається кілька мільйонів тонн шкідливих речовин. Страждають цілі регіони. (Наприклад: в Україні -11 млн. Сміттєзвалищ, а це 260 тис. Га землі, що порівняно площі деяких невеликих європейських держав).

Немає належного контролю за санітарним станом лісів. Площа зелених угідь, уражених хворобами і шкідниками, продовжує зростати. Через вирубку лісів частішають зсуви і повені, розвивається ерозія ґрунту. Родючість землі зменшується через надмірне і неправильне використання. Через безвідповідальне господарювання в останні 20 років ми втратили тисячі гектарів родючої землі. Знизилася товщина шару чорноземів. Частина загальної площі земельних ресурсів України офіційно вважаються забрудненими землями.

 

Страждає і екологія душі.

Працьовитість, добропорядність, висока моральність українців можуть втратити колишню цінність. Велика культура українського народу, заміщається замінником культури по далеко не кращим західним зразкам. Телебачення задає тон недосяжно високого споживання. Щоб жити так, як показують у кіно, чесній людині не заробити і за сто років! Культ професійної майстерності, чесної праці та міцного господарства поступово відходить. На зміну йому приходить чужий нам культ красивого життя. Зазначені проблеми пов'язані з порушенням балансу пріоритетів. За «великими» цілями «великої політики» наші законодавці перестали помічати інтереси своїх виборців. Економічні пріоритети "переважили" ті питання, які становлять основу життя кожного українця. Ми, партія «Зелена Планета», йдемо на вибори, щоб повернути законодавчу владу обличчям до виборців. Адже у відриві від життєвих інтересів громадян України «велика політика» відразу втрачає весь сенс ...

 

Зупинюся на програмні цілі партії.

Наша партія йде до Верховної Ради з потужним блоком пропозицій. В першу чергу - у сфері поліпшення якості життя, в екології та вирішенні соціальних проблем: ми:

- За чисту воду і чисте повітря;

- За прийняття прогресивного Екологічного Кодексу України; - за заборону на будівництво будь-яких промислових об'єктів на землях, прилеглих до морів, річок, озер, лісопарковим і заповідним комплексам;

- За реформу справедливих земельних відносин, спрямовану на збереження та відновлення українських чорноземів.

- За використання високих технологій переробки нафти з метою підвищення якості нафтопродуктів і зменшення забруднення навколишнього середовища; - За розвиток екологічно чистих джерел енергії;

- За соціальну справедливість.

- За гідну роботу, гідну зарплату і правовий захист для всіх працездатних громадян України. За Справедливе реформування ринку праці та пенсійної системи. За розширення турботи з боку держави про тих, хто сам в силу віку, хвороби або обмежених здібностей не в змозі про себе подбати. - За турботу про здоров'я і особистості українського народу, про збереження чистоти в стосунках між людьми, про збереження культури і моральних цінностей українського народу;

- За розвиток зеленого та сільського туризму.

- За зміцнення інституту сім'ї. За збільшення державної допомоги на дитину. За матеріальне стимулювання народжуваності.

- За здорове і щасливе дитинство для кожної української дитини. За турботу про дітей і молоді з боку держави. За розвиток і вдосконалення системи державного дошкільного, шкільного та професійної освіти. За гарантії працевлаштування для молодих робітників і фахівців. За доступне житло для молодих українських сімей

- За гідну роботу, гідну зарплату і правовий захист для всіх працездатних громадян України. За Справедливе реформування ринку праці та пенсійної системи. За розширення турботи з боку держави про тих, хто сам в силу віку, хвороби або обмежених здібностей не в змозі про себе подбати. - За розвиток зеленого та сільського туризму.

- За виховання екологічної культури нації і насамперед підростаючого покоління.

- За єдину, сильну і багату українську державу. За нейтралітет України. За непорушність і безпеку наших кордонів. За українську державу, яку поважають у всьому світі. За країну, в якій для кожної людини є гідне місце під сонцем.

Наше дбайливе ставлення до екології духу і місця існування повернеться до нас зростанням якості життя і процвітанням українських сімей. Донести цю істину до кожного виборця - третя мета і третя надзавдання партії Зелена Планета.

Хочу доповнити своє бачення цілей роботи нашої партії дуже важливим моментом. Всі ми живі люди, а, значить, все ми споживачі; всі ми купуємо їжу і одяг, набуваємо товари і послуги. На сьогоднішній день в Україні немає партії, яка проголошує в числі своїх пріоритетних цілей захист прав споживачів, а споживачів в Україні 46 мільйонів Ми, партія Зелена Планета, повинні взяти на себе цю непросту роботу.

 

Я займаюся питаннями захисту прав споживачів не один рік. Я знаю, як болісно громадяни сприймають обман і наругу, несправедливе ставлення до

себе. Відстояти своє законне право буває непросто. Багато людей просто не в змозі пройти весь ланцюжок процедур по збору експертиз, щодо захисту своїх споживчих інтересів.

Українське законодавство про захист прав споживачів потребує серйозних змін, що підвищують ступінь захищеності людей у відносинах з виробниками і продавцями товарів і послуг.

Упевнений, за підтримки всієї партії Зелена Планета, нам вдасться підготувати і прийняти. Кодекс українського споживача, який буде зведений в один ранг з Цивільним, Кримінальним і Арбітражним Кодексів України. Поставивши захист прав українських споживачів на передовій для Європи рівень, ми вирішимо відразу два завдання. По-перше - покращимо рівень життя. По-друге, підвищимо якість українських товарів. Це сприятиме підвищенню конкурентоспроможності української продукції на світовому ринку. Партія Зелена Планета йде до Верховної Ради України, щоб домогтися гарантованого захисту прав українських споживачів. Донести це до наших виборців, що залишилися до виборів до Верховної Ради тижні - ще одна мета нашої партії.

Якою я бачу агітаційну кампанію і всю подальшу політичну роботу партії «Зелена Планета»?

Переконаний, що ми повинні залишатися собою і в усьому сповідувати принципи чистоти і високої моральності, які складають дух і букву нашої партійної програми:

- Ми будемо боротися за чисту і чесну політику, в якій відносини у владі вимірюються простими принципами людської моралі: не брехати, не зраджувати, не опускатися до ницостей, нікого не обливати брудом; нікого не штовхати в спину.

- Ми будемо об'єднувати наш народ. Ми будемо відстоювати права людей, і захищати кожного українця.

- Ми будемо перемагати не словом, а ділом, бо де багато слів, там мало правди; тому що тільки справою можна змінити життя на краще.

- Ми повинні завоювати визнання у народу

Я вірю - ми переможемо!

 

«Зелена Планета» - багатотисячна, сильна партія. Нас більше 370 тисяч чоловік. Понад 600 відділень партії діють у всіх областях України. Упевнений, ми станемо вирішальною політичною силою. Я вірю, наша любов до України допоможе нам здійснювати великі справи для нашої Батьківщини! Завершуючи свій виступ, хочу привести слова всесвітньо відомого українського вченого Володимира Івановича Вернадського, сказані в середині ХХ століття: «У геологічній історії біосфери перед людиною відкривається величезне майбутнє, якщо він зрозуміє, це і не вживатиме свій розум і свою роботу на самознищення ...»

Ці слова нас закликають до конкретних дій, для досягнення поставлених цілей. За справу! З Богом! З любов'ю до нашої землі і до нашого народу!

Дякую за увагу.

 

 Jaron Brown Jersey
AddThis Social Bookmark Button