Гаряча лінія Екологічного порятунку (044) 279 52 91

 

«Людського розвитку України»

1. Національний технічний університет України ««Київський політехнічний інститут ім. Сікорського»

 


2. Громадська організація «Союз юристів України»


  3.  Національна спілка письменників України


4.  «Український союз промисловців та підприємців»


5.  «Асоціація екологічних організацій Казахстана»


   6. Партія «Захисників Вітчизни»

 


7. Аграрна Партія України


8. «Europejski Holding Energetyczny»


9. Всеукраїнська спілка громадських організацій «Громадянська Солідарність» 


10.Конфедерація журналістських організацій України

 

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Представництва партії по Україні

Вінницька

ГоловаЛісовський Юрій Станіславович

Заступники  -Красовський Едуард Йосипович

 

Волинська

ГоловаСмалько Євген Ярославович

 

Дніпропетровська

Голова - Северин Олег Анатолійович

Заступники : - Григор'єв Володимир Євгенович

- Луняк Едуард Владиславович

 

Донецька

Голова - Шконда Володимир Валентинович

 

Житомирська

Голова - Куценко Павло Іванович

Заступники:  -Краснобокий Генадій Васильвич

- Герасимчук Юлія Миколаївна

 

Закарпатська

Голова -Ярина Євген Віталійович

Заступники  - Потокі Андрій Людвинович

 

Запорізька

Голова - Сухінін Дмитро Валентинович

 

 Івано-Франківська

Голова - Поварчук Тарас Ярославович

 

Київська

Голова - Сень Петро Павлович

Заступники  - Архіпенко Михайло Павлович

 

Луганська

Голова - Коломійцев Олександр Анатолійович

Заступники:  -Туревський Олександр Леонідович

-Литвинов Ігор Олександрович

 

 Львівська

Голова - Бойкович Оксана Миколиївна

 

 Одеська

Голова - Медведєв Андрій Валерійович

Заступники  - Топал Василь Іванович

 

Полтавська

Голова - Конотоп Наталія Михайлівна

 

Рівненська

Голова - Шлапак Вадим Васильович


Сумська

Голова - Лукаш Станіслав Володимирович

 

Харківська

Голова - Порошин Сергій Михайлович

Заступники  - Сухорада Олександр Іванович

 

Херсонська

Голова - Бобков Павло Вікторович

 

Хмельницька

Голова - Кипятков Володимир Анатолійович

Заступники:  -Буяновський Валерій Констянтинович

 

Черкаська

Голова - Чепурда Микола Володимирович

 

Чернівецька

Голова - Пилипчук Микола Васильович

Заступники  - Кнаус Олександр Салманович

 

Чернігівська

Голова - Колобова Марія Олексіївна

 

м.Київ

Голова - Цибух Валерій Іванович

Заступники:  -Стеценко Юрій Миколайович

- Осадчий Валерій Анатолійович

- Романюк Тамара Володимирівна

- Юрченко Валерій Володимиров

 

м.Севастополь

ГоловаРашніков Володимир Миколайович

 Dalvin Cook Womens Jersey

AddThis Social Bookmark Button